- Umowa zawartaCzęść 16URTICA Sp. z o. o.· WrocławCena wybranej oferty206 526 zł
- Umowa zawartaCzęść 17Bialmed Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty14 970 zł
- Umowa zawartaCzęść 18NEUCA S.A.· ToruńCena wybranej oferty457 610 zł
- Umowa zawartaCzęść 19Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty115 761 zł
- Umowa zawartaCzęść 20Bialmed Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty987 234 zł
- Umowa zawartaCzęść 21URTICA Sp. z o. o.· WrocławCena wybranej oferty61 133 zł
- UnieważnionaCzęść 22
- Umowa zawartaCzęść 23Salus International Sp. z o. o.· KatowiceCena wybranej oferty264 330 zł
- Umowa zawartaCzęść 24Sanofi Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty79 586 zł
- Umowa zawartaCzęść 25URTICA Sp. z o. o.· WrocławCena wybranej oferty72 615 zł
- Umowa zawartaCzęść 26Lek S.A.· StrykówCena wybranej oferty362 998 zł
- Umowa zawartaCzęść 27Aesculap Chifa Sp. z o. o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty650 615 zł
- Umowa zawartaCzęść 28NEUCA S.A.· ToruńCena wybranej oferty193 895 zł
- Umowa zawartaCzęść 29SERVIER POLSKA SERVICES Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty2838 zł
- Umowa zawartaCzęść 30NEUCA S.A.· ToruńCena wybranej oferty485 833 zł
- Umowa zawartaCzęść 31Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty1273 zł
- Umowa zawartaCzęść 32Salus International Sp. z o. o.· KatowiceCena wybranej oferty351 554 zł
- Umowa zawartaCzęść 33Salus International Sp. z o. o.· KatowiceCena wybranej oferty351 554 zł
- Umowa zawartaCzęść 34NEUCA S.A.· ToruńCena wybranej oferty14 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 35Salus International Sp. z o. o.· KatowiceCena wybranej oferty113 zł
Sukcesywne dostawy produktów leczniczych
Zamawiający Wojewódzki Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Jana Jonstona w Lesznie (Leszno, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywne dostawy produktów leczniczych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 4 674 437 zł.
- Łączna wartość ofert
- 4 674 437 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2290, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 marca 2025
Termin ofert: 10 kwietnia 2025 09:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
29 września 2025
9 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
01 października 2025
8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
06 października 2025
17 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Wszystkie oferty odrzucone.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wojewódzki Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Jana Jonstona w Lesznie |
| Miejscowość | Leszno |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Sukcesywne dostawy produktów leczniczych |
| Główny Kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
| Część nr LOT-0016 | Pakiet nr 1 |
| Część nr LOT-0017 | Pakiet nr 2 |
| Część nr LOT-0018 | Pakiet nr 3 |
| Część nr LOT-0019 | Pakiet nr 4 |
| Część nr LOT-0020 | Pakiet nr 5 |
| Część nr LOT-0021 | Pakiet nr 6 |
| Część nr LOT-0022 | Pakiet nr 7 |
| Część nr LOT-0023 | Pakiet nr 8 |
| Część nr LOT-0024 | Pakiet nr 9 |
| Część nr LOT-0025 | Pakiet nr 10 |
| Część nr LOT-0026 | Pakiet nr 11 |
| Część nr LOT-0027 | Pakiet nr 12 |
| Część nr LOT-0028 | Pakiet nr 13 |
| Część nr LOT-0029 | Pakiet nr 14 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium - szczegóły w punkcie 14 SWZ
2. Wykonawca będzie związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert, przez okres 90 dni, tj. do dnia 08.07.2025
3. Wyklucza się wykonawcę na podstawie przewidzianej w art. 5k rozporządzenia 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576.
1. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium - szczegóły w punkcie 14 SWZ
2. Wykonawca będzie związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert, przez okres 90 dni, tj. do dnia 08.07.2025
3. Wyklucza się wykonawcę na podstawie przewidzianej w art. 5k rozporządzenia 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576.
1. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium - szczegóły w punkcie 14 SWZ
2. Wykonawca będzie związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert, przez okres 90 dni, tj. do dnia 08.07.2025
3. Wyklucza się wykonawcę na podstawie przewidzianej w art. 5k rozporządzenia 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576.
1. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium - szczegóły w punkcie 14 SWZ
2. Wykonawca będzie związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert, przez okres 90 dni, tj. do dnia 08.07.2025
3. Wyklucza się wykonawcę na podstawie przewidzianej w art. 5k rozporządzenia 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576.
1. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium - szczegóły w punkcie 14 SWZ
2. Wykonawca będzie związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert, przez okres 90 dni, tj. do dnia 08.07.2025
3. Wyklucza się wykonawcę na podstawie przewidzianej w art. 5k rozporządzenia 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.