Całodzienne żywienia
Zamawiający Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie (Pruszków, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Całodzienne żywienia”. Termin składania ofert minął 14 marca 2025, 11:00.
- Termin składania ofert
- 14 marca 2025, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1358, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 stycznia 2025
Termin ofert: 10 marca 2025 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
04 marca 2025
Nowy termin: 14 marca 2025 11:00Zmienia wersję 63403-2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
18 września 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie |
| Miejscowość | Pruszków |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Całodzienne żywienia |
| Główny Kod CPV | 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków |
| Część nr LOT-0001 | Pakiet 1 |
| Część nr LOT-0002 | Pakiet 2 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →