„Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w gminie Kornowac”
Zamawiający Gmina Kornowac (Kornowac, Śląskie) prowadził postępowanie „Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności…”. Termin składania ofert minął 9 marca 2026, 10:00. Wadium: 15 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 324 906 zł
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 9 marca 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=780, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 stycznia 2026
Termin ofert: 5 marca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
27 lutego 2026
Nowy termin: 9 marca 2026 10:00Zmienia wersję 62819-2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
22 maja 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 01.04.2026 – 01.11.2026.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w gminie Kornowac.
- 4
RyzykoWadium: 1 PLN.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem