ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zadanie nr 3 - Parkowanie pojazdów i/lub innych przedmiotów, w tym części samochodowych, zabezpieczonych do celów procesowych przez Policję – KPP Głubczyce

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Opolu (Opole, Opolskie) prowadził postępowanie „Zadanie nr 3 - Parkowanie pojazdów i/lub innych przedmiotów, w tym części samochodowych,…”. Termin składania ofert minął 15 listopada 2024, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 16 października 2024
Termin składania ofert
15 listopada 2024, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    16 października 2024

    Termin ofert: 15 listopada 2024 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    08 stycznia 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest parkowanie i przechowywanie pojazdów oraz innych przedmiotów zabezpieczonych przez KPP Głubczyce do celów procesowych.

  • 2

    ZakresWykonawca musi zapewnić, że osoby wykonujące czynności związane z parkowaniem, przechowywaniem i zabezpieczaniem pojazdów będą zatrudnione na podstawie umowy o pracę (minimum 3 osoby), z wyłączeniem przedsiębiorcy osobiście świadczącego usługę.

  • 3

    ZakresSzczegółowe warunki dotyczące zatrudnienia osób i kontroli przez zamawiającego określono w § 10 wzoru umowy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Komenda Wojewódzka Policji w Opolu

Miejscowość

Opole

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Zadanie nr 3 - Parkowanie pojazdów i/lub innych przedmiotów, w tym części samochodowych, zabezpieczonych do celów procesowych przez Policję – KPP Głubczyce

Główny Kod CPV

98351100-9 - Usługi parkingowe

Część nr LOT-0001

Zadanie nr 3 - Parkowanie pojazdów i/lub innych przedmiotów, w tym części samochodowych, zabezpieczonych do celów procesowych przez Policję – KPP Głubczyce

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Zamówienie udzielane w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie dopuszcza składania ofert częściowych. W postępowaniu komunikacja i przesyłanie dokumentów (np. ofert, wszelkich oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji) między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. Za datę przekazania składanych dokumentów, oświadczeń, wniosków (innych niż wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu), zawiadomień, zapytań oraz przekazywanie informacji uznaje się kliknięcie przycisku Wyślij wiadomość po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego. Oznaczenie momentu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. Wszelka korespondencja przekazywana Zamawiającemu drogą elektroniczną, będzie mogła być odbierana tylko i wyłącznie w dni robocze (bez sobót) od godz. 07.30 do godz. 15.30. Z przesyłaną korespondencją po godz. 15.30, Zamawiający będzie mógł skutecznie zapoznać się w następnym dniu roboczym. W sytuacji awaryjnej (np. gdy nie działa Platforma) Wykonawca może również komunikować się z Zamawiającym za pomocą poczty elektronicznej na adres zamowienia@op.policja.gov.pl (z wyjątkiem składania ofert). Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przekazywanych na adres e-mail Zamawiającego przyjmuje się datę dostarczenia wiadomości na adres e-mail Zamawiającego. Na stronie Platformy znajdują się aktualne instrukcje dla Wykonawców oraz „regulamin dla Użytkowników (Wykonawców)”, opisujące warunki, wymagania dot. komunikacji składania oferty, z którymi wykonawca jest zobowiązany się zapoznać, na potwierdzenie czego składa oświadczenie na formularzu ofertowym. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego. Zamawiający określa dopuszczalny format podpisu elektronicznego, jako: 1) dokumenty w formacie „pdf" zaleca się podpisywać formatem PAdES, 2) dopuszcza się podpisanie dokumentów w formacie innym niż „pdf". Wtedy będzie wymagany oddzielny plik z podpisem. W związku z tym Wykonawca będzie zobowiązany załączyć oprócz podpisanego dokumentu oddzielny plik z podpisem. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo- aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie tj.: 1) Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; 2) Komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7 , Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje; 3) Zainstalowana dowolna,inna przeglądarka internetowa niż Internet Explorer; 4) Włączona obsługa JavaScript; 5) Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf. 6) Szyfrowanie na Platformie odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików w formatach: .txt; .rft; .pdf; .xps; .odt; .ods; .odp; .doc; .xls; .ppt; .docx; .xlsx; .pptx; XAdES; PAdES, zip, 7z. Maksymalny rozmiar jednego pliku przesyłanego za pośrednictwem dedykowanych formularzy do: złożenia, zmiany, wycofania oferty wynosi 150 MB natomiast przy komunikacji wielkość pliku to maksymalnie 500 MB. Zamawiający informuje o ograniczeniach stosowania przepisów rozporządzenia 2016/679, o których mowa w art.19 ust.2 i ust.3 Pzp w Rozdziale XXIV SWZ.
Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

98351100-9Usługi parkingowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.