- Umowa zawartaCzęść 1Hekla Energy Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty8 304 391 zł
- Umowa zawartaCzęść 2ENERGA OBRÓT SA· GdańskCena wybranej oferty8 594 518 zł
ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY SKARŻYSKO-KAMIENNA
Zamawiający Gmina Skarżysko-Kamienna (Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY SKARŻYSKO-KAMIENNA”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 16 898 909 zł.
- Łączna wartość ofert
- 16 898 909 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=283, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisyWspólny identyfikator postępowania obejmuje 26 publikacji (zamówienie grupowe lub centralne). Oś zawężono do 2 wpisów powiązanych z tym ogłoszeniem.
- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 lipca 2024
Termin ofert: 20 sierpnia 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
14 października 2024
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Hekla Energy Sp. z o.o. (Warszawa) oraz ENERGA OBRÓT SA (Gdańsk).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 16 898 909,17 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Skarżysko-Kamienna |
| Miejscowość | Skarżysko-Kamienna |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY SKARŻYSKO-KAMIENNA |
| Główny Kod CPV | 09300000 |
| Część nr LOT-0001 | Część I zamówienia – zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1a do SWZ |
| Część nr LOT-0002 | Część II zamówienie – zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1b do SWZ |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.