Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Galewice
Zamawiający Gmina Galewice (Galewice, Łódzkie) prowadził postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Galewice”. Termin składania ofert minął 5 listopada 2024, 13:00. Wadium: 41 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 709 934 zł
- Wadium
- 41 000 zł
- Termin składania ofert
- 5 listopada 2024, 13:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=720, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 września 2024
Termin ofert: 18 października 2024 13:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
11 października 2024
Nowy termin: 5 listopada 2024 13:00Zmienia wersję 548844-2024
- Sprostowanie
23 października 2024
Zmienia wersję 613966-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
28 marca 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Galewice |
| Miejscowość | Galewice |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Galewice |
| Główny Kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Część nr LOT-0001 | Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Galewice |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 41000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.