Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości do 4.300.000,00 zł z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Malechowo oraz spłatę zaciągniętych kredytów i pożyczek
Zamawiający Gmina Malechowo (Malechowo, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości do 4.300.000,00 zł z przeznaczeniem na…”. Termin składania ofert minął 21 listopada 2024, 13:30.
- Termin składania ofert
- 21 listopada 2024, 13:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 217 675 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=168, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
09 października 2024
Termin ofert: 21 listopada 2024 13:30 - Sprostowanie
19 listopada 2024
Nowy termin: 29 listopada 2024 13:30Zmienia wersję 609999-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
21 stycznia 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Malechowo |
| Miejscowość | Malechowo |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości do 4.300.000,00 zł z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Malechowo oraz spłatę zaciągniętych kredytów i pożyczek |
| Główny Kod CPV | 66113000-5 - Usługi udzielania kredytu |
| Część nr LOT-0001 | Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości do 4.300.000,00 zł z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Malechowo oraz spłatę zaciągniętych kredytów i pożyczek |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.