„Opracowanie dokumentacji technicznej dla wymiany poszczególnych biegów schodów ruchomych na obiekcie rondo Kaponiera”
Zamawiający Poznańskie Inwestycje Miejskie sp. z o.o. w imieniu MIASTO POZNAŃ pl. Kolegiacki 17, 61-841 Poznań (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Opracowanie dokumentacji technicznej dla wymiany poszczególnych biegów schodów ruchomych…”. Termin składania ofert minął 27 października 2025, 10:00. Wadium: 55 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
- Wadium
- 55 000 zł
- Termin składania ofert
- 27 października 2025, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1191, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
18 września 2025
Termin ofert: 27 października 2025 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
14 stycznia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →