Zakup systemu informatycznego transportu publicznego w Rybniku
Zamawiający Urząd Miasta Rybnika (Rybnik, Śląskie) prowadzi postępowanie „Zakup systemu informatycznego transportu publicznego w Rybniku”. Termin składania ofert upływa 5 października 2026, 09:00. Planowany budżet: 22 286 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 22 286 000 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 5 października 2026, 09:0028d 11h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=580, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,7 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 września 2026
Termin ofert: 5 października 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 5 października 2026 roku o godzinie 09:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 05.11.2026 – 02.11.2027.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup systemu informatycznego transportu publicznego w Rybniku.
- 5
RyzykoWadium: 30 PLN.
- 6
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 22 286 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem