Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 8 częściach8 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Urtica sp. z o.o.· Wrocław
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    InPharm Sp. z o. o.· Warszawa
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Urtica sp. z o.o.· Wrocław
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    Janssen-Cilag Polska sp. z o.o.· Warszawa
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    Lek S.A· Stryków
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6
    Bialmed Sp. z o.o.· Warszawa
    4 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7
    SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o.· Katowice
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8
    Farmacol-Logistyka Spółka z o. o.· Katowice
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
20 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Sprzedaż i dostawa leków programowych, produktów leczniczych oraz kleiku ryżowego.

Zamawiający Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim (Piotrków Trybunalski, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Sprzedaż i dostawa leków programowych, produktów leczniczych oraz kleiku ryżowego”, wybierając 7 wykonawców. Złożono 20 ofert.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 2 313 614 zł
Liczba ofert
20 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    01 lipca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    03 września 2026

    17 ofert7 wykonawców
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

NIP

7712295780

Adres

ul. Rakowska 15, 97-300 Piotrków Trybunalski

Region (NUTS)

PL713 – Łódzkie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Sprzedaż i dostawa leków programowych, produktów leczniczych oraz kleiku ryżowego.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część LOT-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca

Urtica sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799)

Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty

9 581 PLN

Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-07+02:00

Część LOT-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca

InPharm Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 5242571743)

Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty

2 400 PLN

Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert

4

Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-07+02:00

Część LOT-0003 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca

Urtica sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799)

Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty

185 771 PLN

Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-07+02:00

Część LOT-0004 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca

Janssen-Cilag Polska sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5222665719)

Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty

147 500 PLN

Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-07+02:00

Część LOT-0005 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca

Lek S.A, Stryków (NIP: 7281341936)

Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty

331 760 PLN

Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-07+02:00

Część LOT-0006 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca

Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039)

Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty

10 692 PLN

Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert

4

Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-07+02:00

Część LOT-0007 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca

SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442)

Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty

81 600 PLN

Część LOT-0007 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0007 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-07+02:00

Część LOT-0008 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0008 – Wybrany wykonawca

Farmacol-Logistyka Spółka z o. o., Katowice (NIP: 5252409576)

Część LOT-0008 – Wartość wybranej oferty

606 PLN

Część LOT-0008 – Liczba złożonych ofert

4

Część LOT-0008 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-07+02:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 313 614 zł
Próbka: 258 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
466 598 zł9 829 918 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 363 320 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
466 598 zł
Mediana
2 313 614 zł
Górny kwartyl
9 829 918 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piotrków Trybunalski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.