- Umowa zawartaCzęść 7Diagnos Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty43 440 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 8Consultronix Sp. z o.o.· BaliceCena wybranej oferty171 800 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 15COMED S.C. KRZYSZTOF PILARSKI, WOJCIECH GRUNWALD· KOSZALINCena wybranej oferty21 700 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 29Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty35 834 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 31EMTEL Śliwa spółka komandytowa· ZabrzeCena wybranej oferty199 140 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 34Medtronic Poland Spółka z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty36 250 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 38Erbe Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty225 040 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 39Erbe Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty155 410 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 40Unitechnika S.A.· PoznańCena wybranej oferty93 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 41VARIMED SP Z O.O.· WROCŁAWCena wybranej oferty100 305 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 42VARIMED SP Z O.O.· WROCŁAWCena wybranej oferty309 636 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 43VARIMED SP Z O.O.· WROCŁAWCena wybranej oferty111 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 44VARIMED SP Z O.O.· WROCŁAWCena wybranej oferty14 951 zł1 oferta
13/PN/ZP/U/2026 - Usługa przeprowadzania przeglądów, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa aparatury medycznej wraz z naprawami dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „13/PN/ZP/U/2026 - Usługa przeprowadzania przeglądów, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa…”, wybierając 9 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 517 506 zł. Złożono 13 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 1 517 506 zł
- Liczba ofert
- 13 ofertłącznie, 13 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=334, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 kwietnia 2026
Termin ofert: 22 maja 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 maja 2026
Nowy termin: 29 maja 2026 08:00Zmienia wersję 274901-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 maja 2026
Nowy termin: 8 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 334837-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 czerwca 2026
Nowy termin: 15 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 353969-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
03 września 2026
9 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 9 wykonawców: Diagnos Sp. z o.o. (Warszawa), Consultronix Sp. z o.o. (Balice), Comed S.C. Krzysztof Pilarski, Wojciech Grunwald (KOSZALIN), Aesculap Chifa Sp. z o.o. (Nowy Tomyśl), EMTEL Śliwa spółka komandytowa (Zabrze) oraz 4 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 517 506,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem