Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Świadczenie usługi obsługi osób niepełnosprawnych i o ograniczonej sprawności ruchowej na Lotnisku Chopina w Warszawie
Zamawiający Polskie Porty Lotnicze S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Świadczenie usługi obsługi osób niepełnosprawnych i o ograniczonej sprawności ruchowej na…”. Termin składania ofert minął 5 listopada 2024, 12:00.
- Termin składania ofert
- 5 listopada 2024, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1484, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
09 października 2024
Termin ofert: 5 listopada 2024 12:00 - Sprostowanie
29 października 2024
Nowy termin: 8 listopada 2024 12:00Zmienia wersję 606843-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
22 stycznia 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Polskie Porty Lotnicze S.A. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Świadczenie usługi obsługi osób niepełnosprawnych i o ograniczonej sprawności ruchowej na Lotnisku Chopina w Warszawie |
| Główny Kod CPV | 50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind |
| Część nr LOT-0001 | Świadczenie usługi obsługi osób niepełnosprawnych i o ograniczonej sprawności ruchowej na Lotnisku Chopina w Warszawie. |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy najpóźniej w dniu jej zawarcia, w wysokości 1 % maksymalnego wynagrodzenia brutto. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Wykonawca obowiązany jest wnieść przed upływem terminu składania ofert wadium w wysokość | 100 000,00 zł (słownie: sto tysięcy złotych). 2. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy najpóźniej w dniu jej zawarcia, w wysokości 1 % maksymalnego wynagrodzenia brutto. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →