USŁUGA W ZAKRESIE ODBIORU KOMUNALNYCH NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH WRAZ Z ICH PÓŹNIEJSZĄ UTYLIZACJĄ
Zamawiający 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Zgierz, Łódzkie) prowadził postępowanie „USŁUGA W ZAKRESIE ODBIORU KOMUNALNYCH NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH WRAZ Z ICH PÓŹNIEJSZĄ…”. Termin składania ofert minął 12 listopada 2024, 10:10.
- Termin składania ofert
- 12 listopada 2024, 10:10Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=720, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
09 października 2024
Termin ofert: 12 listopada 2024 10:10 - Wynik: wybrano wykonawców
06 stycznia 2025
3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy |
| Miejscowość | Zgierz |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | USŁUGA W ZAKRESIE ODBIORU KOMUNALNYCH NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH WRAZ Z ICH PÓŹNIEJSZĄ UTYLIZACJĄ |
| Główny Kod CPV | 90410000-4 - Usługi usuwania ścieków |
| Część nr LOT-0001 | odbiór nieczystości Tomaszów Mazowiecki i Nowy Glinnik |
| Część nr LOT-0002 | odbiór nieczystości Gałkówek |
| Część nr LOT-0003 | odbiór nieczystości Kutno |
| Część nr LOT-0004 | odbiór nieczystości Zgierz, Jeżewo |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy PZP
2) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7.1 ustawy z 13 kwietnia 2022
o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. 2022 poz. 835), JEDZ, część III, D: Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym).
3) spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, jeśli wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada
• Zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych wydane przez wójta, burmistrza lub prezydenta miasta właściwego ze względu na miejsce świadczenia usług (podstawa prawna art. 7 ust. 6 ustawy z dnia 18 marca 2024 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 399).
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →