- Umowa zawartaCzęść 1Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JUMO" Sp. z o.o.· Katowice1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Voxel Spółka Akcyjna· Kraków2 oferty
Wykonywanie badań obrazowych
Zamawiający Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie badań obrazowych”, wybierając 2 wykonawców. Złożono 3 oferty.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 199 350 zł
- Liczba ofert
- 3 ofertyłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1037, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
1 wpis- Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
02 września 2026
3 oferty2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JUMO" Sp. z o.o. (Katowice) oraz Voxel Spółka Akcyjna (Kraków).
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik konkursu
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach |
| NIP | 9542269625 |
| Adres | ul.Ziołowa 45-47, 40-635 Katowice |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wykonywanie badań obrazowych |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 85141000-9 - Usługi świadczone przez personel medyczny |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JUMO" Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5272441459) |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-22+02:00 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | Voxel Spółka Akcyjna, Kraków (NIP: 6792854642) |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-22+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).