- Umowa zawartaCzęść 1Media – MED Sp. z o.o.· KrakówCena wybranej oferty5480 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2Olympus Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1298 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty10 010 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1700 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1540 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6Olympus Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty91 686 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 7Olympus Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1347 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 8Boston Scientific Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty50 000 zł1 oferta
Dostawa sprzętu endoskopowego.
Zamawiający Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu (Zamość, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu endoskopowego”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość ofert: 163 061 zł. Złożono 9 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 163 061 zł
- Liczba ofert
- 9 ofertłącznie, 8 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1571, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 czerwca 2026
Termin ofert: 16 lipca 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
02 września 2026
9 ofert4 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 4 wykonawców: Media – MED Sp. z o.o. (Kraków), Olympus Polska Sp. z o.o. (Warszawa), Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. (Warszawa) oraz Boston Scientific Polska Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 163 061,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu |
| NIP | 9222292491 |
| Adres | 22-400 Zamość |
| Region (NUTS) | PL812 – Lubelskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu endoskopowego. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | Media – MED Sp. z o.o., Kraków (NIP: 9452062062) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 5 480 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | Olympus Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5221651738) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 1 298 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5212935353) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 10 010 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5212935353) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 1 700 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5212935353) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 1 540 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca | Olympus Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5221651738) |
| Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty | 91 686 PLN |
| Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca | Olympus Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5221651738) |
| Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty | 1 347 PLN |
| Część LOT-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0008 – Wybrany wykonawca | Boston Scientific Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5262110301) |
| Część LOT-0008 – Wartość wybranej oferty | 50 000 PLN |
| Część LOT-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.