Całoroczne kompleksowe (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych na terenie Oddziału w Poznaniu – Rejon w Gnieźnie w latach 2026-2030
Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Całoroczne kompleksowe (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych na terenie Oddziału w…”, wybierając ofertę wykonawcy BADER-DROG Sp z o.o. Sp.K. Cena wybranej oferty: 64 355 738 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 64 355 738 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1239, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
25 lutego 2026
Termin ofert: 2 kwietnia 2026 10:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 marca 2026
Nowy termin: 8 kwietnia 2026 10:30Zmienia wersję 133238-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
02 września 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy BADER-DROG Sp z o.o. Sp.K (Łubowo).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 64 355 738,34 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad |
| NIP | 5262605735 |
| Adres | ul. Siemiradzkiego 5a, 60-763 Poznań |
| Region (NUTS) | PL415 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Całoroczne kompleksowe (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych na terenie Oddziału w Poznaniu – Rejon w Gnieźnie w latach 2026-2030 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90620000-9 - Usługi odśnieżania |
| Dodatkowe kody CPV | 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg; 45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej; 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg; 45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu; 45233221-4 - Malowanie nawierzchi; 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania; 45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych; 45442121-1 - Malowanie budowli; 77211400-6 - Usługi wycinania drzew; 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych; 90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych; 90910000-9 - Usługi sprzątania; 63712710-3 - Usługi monitorowania ruchu |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | BADER-DROG Sp z o.o. Sp.K, Łubowo (NIP: 5761575478) |
| Wartość wybranej oferty | 64 355 738 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-06-26+02:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.