Usługi pełnienia funkcji inwestora zastępczego dla zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków Państwowego Instytutu Geologicznego”
Zamawiający Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Usługi pełnienia funkcji inwestora zastępczego dla zadania pn. Poprawa efektywności…”. Termin składania ofert upływa 1 października 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 1 października 2026, 10:0027d 16h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3300, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
01 września 2026
Termin ofert: 1 października 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
02 września 2026
Zmienia wersję 600579-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia są usługi pełnienia funkcji inwestora zastępczego dla zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków Państwowego Instytutu Geologicznego”.
- 2
Zakresdokumentach zamówienia wskazano, że zasady finansowe i płatności są określone w dokumentach zamówienia.
- 3
ZakresZakres i sposób realizacji określają załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 2 do SWZ.
- 4
ZakresZamówienie trwa 39 miesięcy, a miejsce realizacji wskazano w województwie mazowieckim.
- 5
RyzykoWadium wynosi 40 000,00 zł i trzeba je wnieść przed upływem terminu składania ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy |
| NIP | 5250008040 |
| Adres | Rakowiecka 4, 00-975 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługi pełnienia funkcji inwestora zastępczego dla zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków Państwowego Instytutu Geologicznego” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71540000-5 - Usługi zarządzania budową |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-01 10:00 |
Informacje dodatkowe
Zasady finansowe i płatności określono w dokumentach zamówienia.
- 1.Zamawiający wymaga wniesienia wadium przed upływem terminu składania ofert określonego w niniejszej SWZ w wysokości: 40 000,00 zł (słownie: czterdziestu tysięcy złotych, 00/100).
- 2.Wykonawca wnosi wadium zgodnie z art. 97 ust. 7 ustawy Pzp.
- 3.Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić na rachunek bankowy prowadzony w PKO BP, nr konta: 11 1020 1042 0000 8702 0504 1811 w tytule przelewu: „wadium, oznaczenie sprawy: EDZ.26.69.2026”.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →