Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Biuro Szybkiej Interwencji Z. Mroczek i Wspólnicy Sp. z o.o., Wojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów w Zamościu
Ochrona obiektów, osób i mienia Oddziału ZUS w Biłgoraju oraz podległych terenowych jednostek organizacyjnych.
Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Biłgoraju (Biłgoraj, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Ochrona obiektów, osób i mienia Oddziału ZUS w Biłgoraju oraz podległych terenowych…”, wybierając 3 wykonawców. Cena wybranej oferty: 6 787 866 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 6 787 866 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=371, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,8 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 maja 2026
Termin ofert: 9 czerwca 2026 06:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
01 września 2026
1 oferta3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: FM Integrated Solutions Sp. z o.o. (Wrocław), Biuro Szybkiej Interwencji Z. Mroczek i Wspólnicy Sp. z o.o. (Zamość) oraz Wojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów w Zamościu (Zamość).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 6 787 865,60 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem