Zimowe utrzymanie chodników komunalnych i dróg rowerowych na terenie miasta Torunia w sezonie zimowym 2024/2025 z podziałem na 6 części.
Zamawiający MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Zimowe utrzymanie chodników komunalnych i dróg rowerowych na terenie miasta Torunia w…”. Termin składania ofert minął 23 października 2024, 09:00.
- Termin składania ofert
- 23 października 2024, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=644, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
07 października 2024
Termin ofert: 23 października 2024 09:00 - Wynik: wybrano wykonawców
27 grudnia 2024
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| Miejscowość | Toruń |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zimowe utrzymanie chodników komunalnych i dróg rowerowych na terenie miasta Torunia w sezonie zimowym 2024/2025 z podziałem na 6 części. |
| Główny Kod CPV | 90620000-9 - Usługi odśnieżania |
| Część nr LOT-0001 | Cz. 1 Prawobrzeże Wschód Północ - zimowe utrzymanie chodników komunalnych i dróg rowerowych na terenie miasta Torunia w sezonie zimowym 2024/2025 |
| Część nr LOT-0002 | Cz. 2 Centrum - zimowe utrzymanie chodników komunalnych i dróg rowerowych na terenie miasta Torunia w sezonie zimowym 2024/2025 |
| Część nr LOT-0003 | Cz. 3 Lewobrzeże Zachód- zimowe utrzymanie chodników komunalnych i dróg rowerowych na terenie miasta Torunia w sezonie zimowym 2024/2025 |
| Część nr LOT-0004 | Cz. 4 Lewobrzeże Wschód- zimowe utrzymanie chodników komunalnych i dróg rowerowych na terenie miasta Torunia w sezonie zimowym 2024/2025 |
| Część nr LOT-0005 | Cz. 5 Prawobrzeże Wschód Południe - zimowe utrzymanie chodników komunalnych i dróg rowerowych na terenie miasta Torunia w sezonie zimowym 2024/2025 |
| Część nr LOT-0006 | Cz. 6 Prawobrzeże Zachód - zimowe utrzymanie chodników komunalnych i dróg rowerowych na terenie miasta Torunia w sezonie zimowym 2024/2025 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.