Usługa transportu drogowego osób dla Garnizonu Wrocław, Garnizonu Kłodzko w latach 2025-2026
Zamawiający 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Usługa transportu drogowego osób dla Garnizonu Wrocław, Garnizonu Kłodzko w latach…”. Termin składania ofert minął 25 października 2024, 09:00.
- Termin składania ofert
- 25 października 2024, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=434, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
04 października 2024
Termin ofert: 25 października 2024 09:00 - Wynik: wybrano wykonawców
02 stycznia 2025
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Skarb Państwa - 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy |
| Miejscowość | Wrocław |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Usługa transportu drogowego osób dla Garnizonu Wrocław, Garnizonu Kłodzko w latach 2025-2026 |
| Główny Kod CPV | 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego |
| Część nr LOT-0001 | Usługa transportu drogowego osób, transportu drogowego pojazdów oraz usługa transportowa towarów wraz z załadunkiem i rozładunkiem z podziałem na 3 zadania. |
| Część nr LOT-0002 | Usługa transportu drogowego osób, transportu drogowego pojazdów oraz usługa transportowa towarów wraz z załadunkiem i rozładunkiem z podziałem na 3 zadania. |
| Część nr LOT-0003 | Usługa transportu drogowego osób, transportu drogowego pojazdów oraz usługa transportowa towarów wraz z załadunkiem i rozładunkiem z podziałem na 3 zadania. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.