- Umowa zawartaCzęść 1Alchem Grupa Sp. z o.o.· ToruńCena wybranej oferty11 702 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2Pro-Environment Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty81 220 zł1 oferta
Dostawa aparatury laboratoryjnej dla Wydziału Biotechnologii UR
Zamawiający Uniwersytet Rzeszowski (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa aparatury laboratoryjnej dla Wydziału Biotechnologii UR”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 92 922 zł. Złożono 3 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 92 922 zł
- Liczba ofert
- 3 ofertyłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=233, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 maja 2026
Termin ofert: 3 lipca 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
31 sierpnia 2026
3 oferty2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Alchem Grupa Sp. z o.o. (Toruń) oraz Pro-Environment Polska Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 92 921,73 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem