„Sukcesywna dostawa paliw płynnych - oleju napędowego na rzecz PKS w Kłodzku S.A. wraz z wstawieniem terminalu paliwowego
Zamawiający PKS w Kłodzku S.A. (Kłodzko, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Sukcesywna dostawa paliw płynnych - oleju napędowego na rzecz PKS w Kłodzku S.A. wraz z…”. Termin składania ofert upływa 9 września 2026, 09:00. Wadium: 50 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 9 września 2026, 09:006d 13h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=580, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 sierpnia 2026
Termin ofert: 31 sierpnia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
31 sierpnia 2026
Nowy termin: 9 września 2026 09:00Zmienia wersję 187e7457-29a5-4fea-8f9d-b4e092f82f9d-02
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego własnym transportem do zbiornika w terminalu paliwowym oraz postawienie terminalu paliwowego na terenie działalności zamawiającego w Kłodzku.
- 2
ZakresZamawiający wymaga, aby stacja wykonawcy znajdowała się w obrębie 2 km od siedziby zamawiającego na wypadek awarii terminala trwającej dłużej niż 12 godzin.
- 3
ZakresZakres obejmuje 408 m³ oleju napędowego na 24 miesiące, a paliwo ma spełniać PN-EN 590; w wymaganiach podano też zgodność z PN-EN 228 i rozporządzeniem z 9 października 2015 r.
- 4
ZakresWykonawca uwzględnia w cenie transport, ubezpieczenie na czas transportu, załadunek, rozładunek oraz montaż, rozmieszczenie i instalację terminalu paliwowego.
- 5
RyzykoWadium wynosi 50 000,00 zł i wnosi się je przed upływem terminu składania ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PKS w Kłodzku S.A. |
| NIP | 8830000720 |
| Adres | ul. Dusznicka 1, 57-300 Kłodzko |
| Region (NUTS) | PL517 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Sukcesywna dostawa paliw płynnych - oleju napędowego na rzecz PKS w Kłodzku S.A. wraz z wstawieniem terminalu paliwowego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 09130000-9 - Ropa naftowa i destylaty |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 2. Zamawiający wymaga wniesienia wadium przed upływem terminu składania ofert wskazanego w Rozdziale X ust. 1 SWZ w wysokości 50 000,00 zł 3. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą. 4. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2020 r. poz. 299). 5. Wadium w formie pieniądza należy wnieść przelewem na konto w Banku Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie nr rachunku 85 9588 0004 7103 0111 2000 0010 z dopiskiem „Wadium – 2/PN/2026.”. UWAGA: Za termin wniesienia wadium w formie pieniężnej zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-09 09:00 |
Informacje dodatkowe
Kwoty cen sprzedaży wynikające z wystawionych faktur VAT płatne będą w terminie 30 dni od dnia otrzymania faktury przez Zamawiającego, przelewem na rachunek bankowy
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →