- Umowa zawartaCzęść 1OPOLTRANS 1 Sp. z o.o.,· OpoleCena wybranej oferty849 492 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2„MOTO-LED” s.c. Jacek Lesisz, Bożena Lesisz· RadomCena wybranej oferty223 016 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3P.U.H. Pol-Zbyt Sp. z o.o.· GarwolinCena wybranej oferty236 106 zł1 oferta
Serwis i naprawy samochodów służbowych będących w dyspozycji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 3 Części
Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Serwis i naprawy samochodów służbowych będących w dyspozycji Generalnej Dyrekcji Dróg…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 308 613 zł. Złożono 6 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 1 308 613 zł
- Liczba ofert
- 6 ofertłącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1484, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 kwietnia 2026
Termin ofert: 12 maja 2026 11:30Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 lipca 2026
Nowy termin: 21 sierpnia 2026 12:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
31 sierpnia 2026
6 ofert3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: OPOLTRANS 1 Sp. z o.o. (Opole), „MOTO-LED” s.c. Jacek Lesisz, Bożena Lesisz (Radom) oraz P.U.H. Pol-Zbyt Sp. z o.o. (Garwolin).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 308 613,29 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad |
| NIP | 1132097244 |
| Adres | ul. Mińska 25, 03-808 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Serwis i naprawy samochodów służbowych będących w dyspozycji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 3 Części |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | OPOLTRANS 1 Sp. z o.o.,, Opole (NIP: 7542678707) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 849 492 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | „MOTO-LED” s.c. Jacek Lesisz, Bożena Lesisz, Radom (NIP: 9482468403) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 223 016 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | P.U.H. Pol-Zbyt Sp. z o.o., Garwolin (NIP: 8260003554) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 236 106 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).