Pełnienie funkcji Inwestora zastępczego wraz z inspektorami nadzoru dla robót budowlanych dotyczących zadania „Rozbudowa i doposażenie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach celem zwiększenia zakresu świadczeń oraz innowacyjności leczenia onkologicznego”
Zamawiający Świętokrzyskie Centrum Onkologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) prowadzi postępowanie „Pełnienie funkcji Inwestora zastępczego wraz z inspektorami nadzoru dla robót budowlanych…”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 12:00. Wadium: 60 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 60 000 zł
- Termin składania ofert
- 21 września 2026, 12:0017d 18h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
11 sierpnia 2026
Termin ofert: 16 września 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
28 sierpnia 2026
Nowy termin: 21 września 2026 12:00Zmienia wersję 555433-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług Inwestora Zastępczego oraz Inspektora Nadzoru Inwestorskiego przy realizacji inwestycji rozbudowy i doposażenia Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.
- 2
ZakresZakres obejmuje pełnienie funkcji IZ i INI, a szczegółowe obowiązki wykonawcy są określone w załączniku nr 10 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do umowy.
- 3
KryteriaZamówienie trwa 26 miesięcy, a kryterium oceny ofert to cena.
- 4
RyzykoWadium wynosi 60 000,00 zł, a zabezpieczenie należytego wykonania umowy musi być wniesione przed zawarciem umowy; dokumenty w formach innych niż pieniądz mają spełniać wskazane wymagania formalne.
Kontekst Atlasu
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 5,3 oferty na postępowanie przy 143 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 61% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 5 orzeczeń KIO, w tym 3 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 3 sprawach odwołanie oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Świętokrzyskie Centrum Onkologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kielcach |
| NIP | 9591294907 |
| Adres | ul. Artwińskiego 3, 25-734 Kielce |
| Region (NUTS) | PL721 – Świętokrzyskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Pełnienie funkcji Inwestora zastępczego wraz z inspektorami nadzoru dla robót budowlanych dotyczących zadania „Rozbudowa i doposażenie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach celem zwiększenia zakresu świadczeń oraz innowacyjności leczenia onkologicznego” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym |
| Dodatkowe kody CPV | 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego; 71540000-5 - Usługi zarządzania budową; 71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów; 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi; 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 8 i 10 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g i pkt 2 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. c i pkt 2 ustawy Pzp
- Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 1 lit. c i g ustawy Pzp Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp Dotyczy art. 7 ust. 1 pkt 1-3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i f i pkt 2 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. b i 2 ustawy Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-21 12:00 |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości 60 000,00 zł (słownie | sześćdziesiąt tysięcy złotych 00/100). 2. Wadium musi być wniesione w jednej lub kilku formach, o których mowa w art. 97 ust. 7 ustawy: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 98). 3. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego w Banku PEKAO SA O/Kielce 81 1240 1372 1111 0010 5060 7571. 4. Wadium wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia musi zostać przekazane w oryginale w postaci elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej. 5. Wadium należy wnieść przed upływem terminu składania ofert i utrzymywać nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy. Za wadium wniesione w terminie uważa się: 1) dla wadium wnoszonego w pieniądzu – datę i godzinę uznania rachunku bankowego przez bank Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert, 2) dla wadium wnoszonego w formach innych niż pieniądz – data przesłania dokumentu przez Platformę. 6. W przypadku wniesienia wadium w formie gwarancji lub poręczenia koniecznym jest, aby gwarancja lub poręczenie obejmowały odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Wykonawcę, określone w art. 98 ust. 6 ustawy. 7. Wadium wnoszone w formach innych niż pieniądz: 1) musi zawierać stwierdzenie, że gwarant lub poręczyciel zobowiązuje się nieodwołalnie i bezwarunkowo pokryć wszelkie zobowiązania Wykonawcy wobec Zamawiającego wynikające z zapisów SWZ dotyczące wadium, do wysokości gwarantowanej kwoty, na pierwsze żądanie Zamawiającego; 2) musi wskazywać informacje pozwalające na identyfikację postępowania, którego dotyczy (np. nazwę i numer postępowania); 3) nie może wprowadzać żadnych dodatkowych warunków merytorycznych, od spełnienia których zależy spełnienie świadczeń z tytułu udzielonej gwarancji lub poręczenia. 8. Przedłużenia ważności wadium wniesionego w formie innej niż pieniądz należy dokonywać w formie określonej w ust. 4 oraz w sposób wskazany w ust. 5 pkt 2. 1. Wykonawca przed zawarciem umowy zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5% ceny brutto oferty, w jednej lub w kilku formach określonych w art. 450 ust. 1 ustawy. 2. Zabezpieczenie w formach innych niż pieniądz zostanie uznane za wniesione skutecznie po zaakceptowaniu jego treści przez Zamawiającego. 3. Zabezpieczenie wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: PEKAO SA O/Kielce 81 1240 1372 1111 0010 5060 7571 4. Za zabezpieczenie wniesione w terminie uważa się: 1) w przypadku zabezpieczenia wnoszonego w pieniądzu - datę uznania rachunku bankowego przez bank Zamawiającego przed wyznaczonym terminem zawarcia umowy; 2) w przypadku zabezpieczenia wnoszonego w poręczeniach lub gwarancjach: a) złożenie w siedzibie pełnomocnika Zamawiającego przed wyznaczonym terminem zawarcia umowy, jeżeli dokument zabezpieczenia został wystawiony w formie pisemnej, b) przesłanie za pośrednictwem Platformy zakupowej, jeżeli dokument zabezpieczenia został wystawiony w formie elektronicznej. 5. Zabezpieczenie w formie innej niż pieniądz w przypadku, o którym mowa w ust. 4 pkt 2 lit. a należy składać w siedzibie pełnomocnika Zamawiającego (adres wskazany w Rozdziale I SWZ) w godz. 9:30 – 16:30. 6. Zabezpieczenie wnoszone w formach innych niż pieniądz musi zawierać stwierdzenie, że gwarant/poręczyciel zobowiązuje się nieodwołalnie i bezwarunkowo pokryć wszelkie zobowiązania Wykonawcy wobec Zamawiającego wynikające z zapisów podpisanej przez nich umowy do wysokości gwarantowanej kwoty, na pierwsze żądanie Zamawiającego przedstawione gwarantowi/poręczycielowi w formie pisemnej. Szczegółowe wymagania dot. zabezpieczenia wnoszonego w formach innych niż pieniądz zostały zawarte w załączniku nr 10 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy (PPU)”. 7. Zabezpieczenie wnoszone w formach innych niż pieniądz musi być wystawione z terminem ważności obejmującym okres minimum 30 dni po upływie terminu wykonania umowy. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →