- Umowa zawartaCzęść 2TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty244 401 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty107 994 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 6TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty412 235 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty216 480 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 12TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty9594 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 14TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty108 240 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 15TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty54 120 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 21TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty232 470 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 23TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty54 120 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 25TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty15 990 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 28TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty71 094 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 29TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty137 760 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 34TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty108 855 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 37TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty108 855 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 39TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty142 680 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 42TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty868 872 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 43TRANSFACTOR SP. z o.o.· MielecCena wybranej oferty147 231 zł1 oferta
USŁUGA REMONTU (NAPRAWY GŁÓWNEJ) TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH DO STATKÓW POWIETRZNYCH W 2026 ROKU
Zamawiający 3 Regionalna Baza Logistyczna Wydział Techniki Lotniczej (Kutno, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „USŁUGA REMONTU (NAPRAWY GŁÓWNEJ) TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH DO STATKÓW…”, wybierając ofertę wykonawcy TRANSFACTOR SP. z o.o. Łączna wartość ofert: 3 040 991 zł. Złożono 32 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 3 040 991 zł
- Liczba ofert
- 32 ofertłącznie, 17 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=334, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 lutego 2026
Termin ofert: 18 marca 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
16 marca 2026
Zmienia wersję 103776-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
19 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
19 sierpnia 2026
22 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
19 sierpnia 2026
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
20 sierpnia 2026
37 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
28 sierpnia 2026
32 ofert1 wykonawca - Wynik: bez wyboru
31 sierpnia 2026
3 ofertyOtwórz ogłoszenie →
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 3 Regionalna Baza Logistyczna Wydział Techniki Lotniczej |
| REGON | 121390415 |
| Adres | ul. Bohaterów Walk nad Bzurą, 99-300 Kutno |
| Region (NUTS) | PL715 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | USŁUGA REMONTU (NAPRAWY GŁÓWNEJ) TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH DO STATKÓW POWIETRZNYCH W 2026 ROKU |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50210000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków powietrznych i innego sprzętu |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg ograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 244 401 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 107 994 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty | 412 234 PLN |
| Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0010 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0010 – Wartość wybranej oferty | 216 480 PLN |
| Część LOT-0010 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0010 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0012 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0012 – Wartość wybranej oferty | 9 594 PLN |
| Część LOT-0012 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0012 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0014 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0014 – Wartość wybranej oferty | 108 240 PLN |
| Część LOT-0014 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0014 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0015 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0015 – Wartość wybranej oferty | 54 120 PLN |
| Część LOT-0015 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0015 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0021 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0021 – Wartość wybranej oferty | 232 470 PLN |
| Część LOT-0021 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0021 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0023 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0023 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0023 – Wartość wybranej oferty | 54 120 PLN |
| Część LOT-0023 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0023 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0025 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0025 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0025 – Wartość wybranej oferty | 15 990 PLN |
| Część LOT-0025 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0025 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0028 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0028 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0028 – Wartość wybranej oferty | 71 094 PLN |
| Część LOT-0028 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0028 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0029 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0029 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0029 – Wartość wybranej oferty | 137 760 PLN |
| Część LOT-0029 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0029 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0034 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0034 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0034 – Wartość wybranej oferty | 108 855 PLN |
| Część LOT-0034 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0034 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0037 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0037 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0037 – Wartość wybranej oferty | 108 855 PLN |
| Część LOT-0037 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0037 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0039 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0039 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0039 – Wartość wybranej oferty | 142 680 PLN |
| Część LOT-0039 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0039 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0042 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0042 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0042 – Wartość wybranej oferty | 868 872 PLN |
| Część LOT-0042 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0042 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0043 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0043 – Wybrany wykonawca | TRANSFACTOR SP. z o.o., Mielec (NIP: 8172190539) |
| Część LOT-0043 – Wartość wybranej oferty | 147 231 PLN |
| Część LOT-0043 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0043 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →