AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup energii elektrycznej na rok 2027 na potrzeby oświetlenia przestrzeni publicznej i obiektów użyteczności publicznej jednostek organizacyjnych członków Łódzkiej Grupy Zakupowej

Zamawiający Miasto Łódź - Urząd Miasta Łodzi (Łódź, Łódzkie) prowadzi postępowanie „Zakup energii elektrycznej na rok 2027 na potrzeby oświetlenia przestrzeni publicznej i…”. Termin składania ofert upływa 29 września 2026, 10:00. Wadium: 2 000 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Miasto Łódź - Urząd Miasta ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 28 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 810 652 zł
Wadium
2 000 000 zł
Termin składania ofert
29 września 2026, 10:00
25d 12h
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    28 sierpnia 2026

    Termin ofert: 29 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na rok 2027 na potrzeby oświetlenia przestrzeni publicznej i obiektów użyteczności publicznej Miasta Łodzi oraz wyszczególnionych podmiotów Łódzkiej Grupy Zakupowej 2027.

  • 2

    ZakresZamówienie dotyczy 1 części, a realizacja trwa od skutecznego przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy dla poszczególnych PPE, nie wcześniej niż od 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r.

  • 3

    ZakresZamawiający dopuszcza opcję zmiany przewidywanej ilości energii w przedziale -10/+10 % w przypadku zmniejszenia lub zwiększenia punktów poboru energii albo zmiany zapotrzebowania.

  • 4

    RyzykoWadium wynosi 2 000 000,00 zł, a po wyborze oferty każdy z podmiotów po stronie zamawiającego zawrze odrębną umowę z wykonawcą.

Kontekst Atlasu

  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 39 orzeczeń KIO; w 7 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 11 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Miasto Łódź - Urząd Miasta Łodzi

NIP

7250028902

Adres

Piotrkowska 104, 90-926 Łódź

Region (NUTS)

PL711 – Łódzkie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup energii elektrycznej na rok 2027 na potrzeby oświetlenia przestrzeni publicznej i obiektów użyteczności publicznej jednostek organizacyjnych członków Łódzkiej Grupy Zakupowej

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

09310000-5 - Elektryczność

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-29 10:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

  • 7.
    PODSTAWY WYKLUCZENIA WYKONAWCY Z UDZIAŁU
    W POSTĘPOWANIU O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO
  • 7.
    1 Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę na podstawie przesłanek zawartych w art. 108 ust. 1 i 2 ustawy Pzp.
  • 7.
    2 W związku z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie i na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514), zwane dalej „ustawą” z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych wyklucza się:
  • 7.2.
    1 Zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.U.UE.L.2014.229.1 ze zm.),, zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, na rzecz lub z udziałem:
    a) obywateli rosyjskich lub osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji;
    b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do podmiotu, o którym mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub
    c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu,
    w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku, gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia.
  • 7.2.
    2 Zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych wyklucza się:
  • 7.2.2.
    1 Wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu (WE) 765/2006 (Dz.U.UE.L.2006.134.1 ze zm.) i rozporządzeniu (WE) 269/2014 (Dz.U.UE.L.2014.78.6 ze zm.)albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy;
  • 7.2.2.
    2 Wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 664 ze zm.) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy;
  • 7.2.2.
    3 Wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r.
    o rachunkowości (Dz. U. z 2026 r. poz. 522 ze zm.), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy.
    Informacja w zakresie certyfikacji
  • 9.10.
    1 Uzyskanie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych oraz posługiwanie się certyfikatem jest dobrowolne. Zamawiający nie wymaga posiadania certyfikatu jako warunku ubiegania się o udzielenie zamówienia.
  • 9.10.
    2 Wykonawca może, na podstawie art. 124 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych złożyć certyfikat potwierdzający udzielenie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych w zakresie niepodlegania wykluczeniu albo zdolności wykonawcy do należytego wykonania zamówienia.
  • 9.10.
    3 Certyfikat zastępuje podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w zakresie,
    w jakim z jego treści wynika potwierdzenie podstaw wykluczenia lub warunków udziału w postępowaniu wymaganych przez Zamawiającego.
  • 9.10.
    4 Jeżeli certyfikat nie obejmuje wszystkich podstaw wykluczenia lub warunków udziału wymaganych w niniejszym postępowaniu, Wykonawca wykazuje pozostałe okoliczności za pomocą podmiotowych środków dowodowych wskazanych w SWZ.
  • 9.10.
    5 Zamawiający nie żąda podmiotowych środków dowodowych w zakresie objętym ważnym certyfikatem, z zastrzeżeniem art. 124 ust. 4 ustawy Pzp, art. 31 ust. 6 ustawy o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych oraz okoliczności nieobjętych ustawowym zakresem certyfikacji.
  • 9.10.
    6 Certyfikat nie zastępuje oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp,
    w tym jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, ani oświadczeń
    i dokumentów wymaganych w zakresie podstaw sankcyjnych wynikających
    z art. 7 ustawy o przeciwdziałaniu wspieraniu agresji na Ukrainę oraz rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014.
  • 9.10.
    7 Certyfikat nie potwierdza zdarzeń, o których mowa w art. 4 ust. 3 ustawy
    o certyfikacji, zaistniałych w niniejszym postępowaniu. Okoliczności te podlegają odrębnemu badaniu przez Zamawiającego.
  • 9.10.
    8 Wykonawca składa certyfikat na etapie, na którym zgodnie z Pzp i SWZ jest zobowiązany do złożenia podmiotowych środków dowodowych zastępowanych certyfikatem.
  • 9.10.
    9 Zamawiający weryfikuje w Bazie Danych o Certyfikacji Wykonawców Zamówień Publicznych autentyczność, okres ważności, status i zakres certyfikacji oraz uprawnienie podmiotu certyfikującego.
  • 9.10.
    10 Na żądanie Zamawiającego Wykonawca udostępnia dane, o których mowa
    w art. 31 ust. 6 ustawy o certyfikacji, albo wyraża zgodę na ich udostępnienie Zamawiającemu przez podmiot certyfikujący.
  • 9.10.
    11 Wykonawca, który powołuje się w postępowaniu na udzieloną mu certyfikację, jest obowiązany niezwłocznie poinformować Zamawiającego o powzięciu wiadomości o zaprzestaniu spełniania warunków udzielenia certyfikacji, zawieszeniu jej ważności, utracie ważności certyfikacji albo ograniczeniu jej zakresu – odpowiednio w całości albo w części. Informacja powinna wskazywać datę zdarzenia oraz zakres certyfikacji, którego zdarzenie dotyczy.
  • 9.10.
    12 Jeżeli Zamawiający poweźmie uzasadnione wątpliwości dotyczące domniemania wynikającego z certyfikatu, stosuje procedurę określoną w art. 128a ustawy Pzp.
  • 9.10.
    13 W przypadku zawieszenia ważności certyfikacji Zamawiający wzywa Wykonawcę do złożenia, w terminie nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych w zakresie, w jakim certyfikat miał potwierdzać brak podstaw wykluczenia albo spełnianie warunków udziału
    w postępowaniu.
  • 9.10.
    14 Certyfikat jest składany w postaci elektronicznej, w formie, w jakiej został wydany przez podmiot certyfikujący. Zamawiający nie wymaga dodatkowego podpisania certyfikatu przez Wykonawcę.
  • 9.10.
    15 Wykonawca, w przypadku certyfikacji niepodlegania wykluczeniu, może ubiegać się o potwierdzenie braku istnienia podstaw wykluczenia
    z postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie podstaw wykluczenia,
    o których mowa w:
  • 1)
    art. 108 ust. 1 pkt 1–5 Prawa zamówień publicznych albo
  • 2)
    art. 108 ust. 1 pkt 1–5 Prawa zamówień publicznych oraz wybranych przez niego podstaw wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 2 lub art. 109 ust. 1 pkt 1–5 lub 7–10 Prawa zamówień publicznych.
    Certyfikat nie potwierdza braku podstawy wykluczenia określonej w art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. Okoliczność ta podlega odrębnemu badaniu przez Zamawiającego na podstawie oświadczeń i dokumentów wymaganych w SWZ.
  • 9.10.
    16 W przypadku podstaw wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 5 lub art. 109 ust. 1 pkt 8–10 Prawa zamówień publicznych, potwierdzeniem braku istnienia podstaw wykluczenia z postępowania
    o udzielenie zamówienia nie są objęte zdarzenia będące podstawą wykluczenia, zaistniałe w postępowaniu o udzielenie zamówienia,
    w którym wykonawca ubiega się o udzielenie zamówienia.
  • 9.10.
    17 Jeżeli Wykonawca wskazał w Formularzu Oferty stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ, że będzie posługiwał się certyfikatem, ale nie podał danych umożliwiających jego jednoznaczną identyfikację, Zamawiający wezwie Wykonawcę do złożenia Podmiotowych Środków Dowodowych na zasadach ogólnych. Po wezwaniu Wykonawca może powołać się na certyfikat, podając dane jednoznacznie identyfikujące certyfikat.
  • 9.10.
    18 Jeżeli dane wskazane przez wykonawcę nie pozwalają na odnalezienie albo weryfikację certyfikatu w Bazie Danych o Certyfikacji Wykonawców Zamówień Publicznych Zamawiający wzywa Wykonawcę odpowiednio na podstawie art. 128 ust. 1 lub 4 ustawy Pzp do poprawienia, uzupełnienia lub wyjaśnienia informacji dotyczących certyfikatu albo do złożenia właściwych Podmiotowych Środków Dowodowych. Wykonawca może w odpowiedzi na wezwanie powołać się na certyfikat, podając dane umożliwiające jego jednoznaczną identyfikację i weryfikację. Jeżeli mimo wezwania, z przyczyn dotyczących wykonawcy, nie będzie możliwe potwierdzenie istnienia, ważności lub właściwego zakresu certyfikacji, certyfikat nie zostanie uwzględniony
    w zakresie, którego nie można zweryfikować. Czasowa niedostępność bazy certyfikacji albo inna przeszkoda techniczna niezależna od wykonawcy nie stanowi samodzielnej podstawy nieuwzględnienia certyfikatu. W takim przypadku Zamawiający ponawia weryfikację albo podejmuje inne czynności przewidziane w ustawie Pzp, w tym może zwrócić się do podmiotu certyfikującego na podstawie art. 128 ust. 5 ustawy Pzp
  • 9.
    3 NA PODSTAWIE ART. 139 UST. 1 I UST. 2 USTAWY PZP NA WEZWANIE ZAMAWIAJĄCEGO WYKONAWCA, którego oferta została najwyżej oceniona, jest zobowiązany do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, podmiotowe środki dowodowe i Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (zwany dalej: JEDZ) aktualne na dzień złożenia tj.:
  • 9.3.1.
    W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia z postępowania
    o udzielenie zamówienia Wykonawcy, Zamawiający żąda następujących dokumentów:
  • 9.3.1.1.
    aktualne oświadczenie dotyczące braku podstaw do wykluczenia
    z postępowania oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ/ESPD) – Załącznik nr 3 do SWZ (plik w formacie XML).
  • 9.3.3.
    W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile to wynika z odrębnych przepisów Zamawiający żąda następujących dokumentów:
  • 9.3.3.1.
    aktualnie obowiązującą koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu energią elektryczną, wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki zgodnie z wymogami ustawy
    z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne i ważną w okresie wykonywania zamówienia lub dokumentu potwierdzającego,
    że wykonawca jest wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych, prowadzonych w państwie członkowskim Unii Europejskiej, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania
  • 9.3.4.
    W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający żąda następujących dokumentów:
  • 9.3.4.
    1 dokumentów potwierdzających, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej
    z przedmiotem zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia:
     posiada aktualną polisę OC na kwotę: 100 000 000,00 złotych (słownie: sto milionów złotych)
    lub
  • 9.3.4.
    2 sprawozdania finansowego albo jego części, w przypadku gdy sporządzenie sprawozdania wymagane jest przepisami kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, a jeżeli podlega ono badaniu przez firmę audytorską zgodnie z przepisami o rachunkowości, również odpowiednio ze sprawozdaniem z badania sprawozdania finansowego, a w przypadku wykonawców niezobowiązanych do sporządzenia sprawozdania finansowego, innych dokumentów określających w szczególności przychody oraz aktywa
    i zobowiązania – za okres nie dłuższy niż ostatnie 3 lata obrotowe, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – za ten okres
     przynajmniej w jednym roku budżetowym jego obroty na rachunku bankowym wyniosły co najmniej 200 000 000,00 złotych (słownie: dwieście milionów złotych)
    Uwaga:
    Jeżeli z uzasadnionej przyczyny wykonawca nie może złożyć wymaganych przez zamawiającego podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt 9.3.4, wykonawca składa inne podmiotowe środki dowodowe, które w wystarczający sposób potwierdzają spełnianie opisanego przez zamawiającego warunku udziału w postępowaniu lub kryterium selekcji dotyczącego sytuacji ekonomicznej lub finansowej.
  • 9.3.5.
    W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania
    o udzielenie zamówienia Wykonawcy, Zamawiający żąda następujących dokumentów:
  • 9.3.5.1.
    Oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej
    w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji
    i konsumentów (j.t. Dz. U. z 2024 r. poz. 594) z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenia
    o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.
  • 9.3.5.2.
    Oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w:
     art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach
    w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
    Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 4a do SWZ.
    W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ składa każdy z tych Wykonawców (dotyczy również wspólników spółki cywilnej).
  • 9.3.5.3.
    W przypadku powoływania się przez Wykonawcę na zasoby innych podmiotów, oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o których mowa w:
     art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach
    w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego,
    składa również każdy z tych podmiotów - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 4b do SWZ.
  • 9.3.5.4.
    Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia określonych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2, 4 ustawy Pzp, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
  • 9.3.5.5.
    Informację z Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych, w zakresie art. 108 ust. 2 ustawy Pzp, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do tego rejestru, sporządzoną nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem
    Wyjaśnienie: Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia informacji
    z Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych, jeżeli Zamawiający może go uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca dostarczył dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów, tzn. w szczególności w Części II: Informacje dotyczące Wykonawcy, A: INFORMACJE NA TEMAT WYKONAWCY, JEDZ wskazał swój numer identyfikacji podatkowej (NIP)

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09310000-5Elektryczność
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
810 652 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
361 599 zł4 356 981 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 995 381 zł
Źródło próbki
CPV 09310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
361 599 zł
Mediana
810 652 zł
Górny kwartyl
4 356 981 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 29.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Miasto Łódź - Urząd Miasta Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Tak. Wadium określono na 2 000 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09310000-5 - Elektryczność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.