Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
ZOMIX Grzegorz Zaleśny, Piotr Zaleśny Spółka komandytowa· Nisko
Cena wybranej oferty
7 247 828 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofert
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Budowa i przebudowa dróg wraz budową ciągów pieszo-rowerowych z oświetleniem w miejscowości Pysznica

Zamawiający Gmina Pysznica (Pysznica, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa i przebudowa dróg wraz budową ciągów pieszo-rowerowych z oświetleniem w…”, wybierając ofertę wykonawcy ZOMIX Grzegorz Zaleśny, Piotr Zaleśny Spółka komandytowa. Cena wybranej oferty: 7 247 828 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina PysznicaPysznica, Podkarpackie (powiat Stalowowolski →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Cena wybranej oferty
7 247 828 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZOMIX Grzegorz Zaleśny, Piotr Zaleśny Spółka komandytowa (Nisko).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 7 247 828,10 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gmina Pysznica

NIP

8652397341

Adres

ul. Wolności 322, 37-403 Pysznica

Region (NUTS)

PL824 – Podkarpackie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Budowa i przebudowa dróg wraz budową ciągów pieszo-rowerowych z oświetleniem w miejscowości Pysznica

Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Dodatkowe kody CPV

45233140-2 - Roboty drogowe; 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni; 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg; 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg; 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego; 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych; 45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej; 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Wybrany wykonawca

ZOMIX Grzegorz Zaleśny, Piotr Zaleśny Spółka komandytowa, Nisko (NIP: 6020131180)

Wartość wybranej oferty

7 247 828 PLN

Liczba złożonych ofert

7

Data wyboru wykonawcy

2026-08-05+02:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
792 122 zł
Próbka: 185 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
330 000 zł1 603 669 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 273 669 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
330 000 zł
Mediana
792 122 zł
Górny kwartyl
1 603 669 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pysznica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pysznica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 7 247 828 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZOMIX Grzegorz Zaleśny, Piotr Zaleśny Spółka komandytowa (Nisko). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.