Zakup paliwa lotniczego typu JET A-1 połączony z wydaniem do statków powietrznych Zamawiającego na terenie Portu Lotniczego Warszawa Okęcie
Zamawiający Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Zakup paliwa lotniczego typu JET A-1 połączony z wydaniem do statków powietrznych…”. Termin składania ofert upływa 1 października 2026, 12:30.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 1 października 2026, 12:3031d 9h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1304, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
28 sierpnia 2026
Termin ofert: 1 października 2026 12:30
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 1 października 2026 roku o godzinie 12:30.
- 2
TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena brutto oferty.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup paliwa lotniczego typu JET A-1 połączony z wydaniem do statków powietrznych Zamawiającego na terenie Portu Lotniczego Warszawa Okęcie.
Kontekst Atlasu
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 46% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 2,7 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Lotnicze Pogotowie Ratunkowe |
| NIP | 5222548391 |
| Adres | ul. Księżycowa 5, 01-934 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup paliwa lotniczego typu JET A-1 połączony z wydaniem do statków powietrznych Zamawiającego na terenie Portu Lotniczego Warszawa Okęcie |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 09131100-7 - Naftowe paliwa lotnicze |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Dokumenty i oświadczenia potwierdzające brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
- Dokumenty i oświadczenia potwierdzające brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
- Dokumenty i oświadczenia potwierdzające brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp. Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
- Dokumenty i oświadczenia potwierdzające brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp. Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
- Dokumenty i oświadczenia potwierdzające brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy w zakresie art.108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp zakresie art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
- Dokumenty i oświadczenia potwierdzające brak podstaw do wykluczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Szczegółowy opis podstaw wykluczenia przedstawiony został w par. 10 SWZ.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-01 12:30 |
Informacje dodatkowe
- 1.Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, dalej zwaną „ustawą o przeciwdziałaniu agresji”, z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający wykluczy Wykonawcę:
- 1)wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o przeciwdziałaniu agresji;
- 2)którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o przeciwdziałaniu agresji;
- 3)którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości, jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o przeciwdziałaniu agresji.
- 2.Wykluczenie, o którym mowa w ust. 1, następować będzie na okres trwania ww. okoliczności.
- 3.Na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. U. L 229 z 31.7.2014, s. 1-11, z późn. zm.) dalej: rozporządzenie Rady (UE) 833/2014, z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający wykluczy Wykonawcę będącego:
- 1)obywatelem rosyjskim, osobą fizyczną zamieszkałą w Rosji lub osobą prawną, podmiotem lub organem z siedzibą w Rosji;
- 2)osobą prawną, podmiotem lub organem, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów, o których mowa w pkt 1; lub
- 3)osobą fizyczną lub prawną, podmiotem lub organem działającym w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o którym mowa w pkt 1 lub 2, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia.
- 4.Oferta Wykonawcy wykluczonego z postępowania na podstawie ust. 1 lub ust. 3 zostanie odrzucona.
WYKAZ PODMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH Zamawiający żąda od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, aktualnych na dzień złożenia, podmiotowych środków dowodowych wskazanych w § 12 SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →