Wykonanie robót budowlanych polegających na regeneracji szyn, rozjazdów i skrzyżowań torów bezpośrednio w torach linii kolejowych metodą napawania łukowego oraz w technologii spawania termitowego
Zamawiający PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Wykonanie robót budowlanych polegających na regeneracji szyn, rozjazdów i skrzyżowań…”. Termin składania ofert minął 13 października 2025, 10:00.
- Termin składania ofert
- 13 października 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
11 września 2025
Termin ofert: 13 października 2025 10:00 - Wynik: wybrano wykonawców
15 stycznia 2026
5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wykonanie robót budowlanych polegających na regeneracji szyn, rozjazdów i skrzyżowań torów bezpośrednio w torach linii kolejowych metodą napawania łukowego oraz w technologii spawania termitowego |
| Główny Kod CPV | 45234000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy kolei i systemów transportu |
| Część nr LOT-0001 | Zadanie nr 1 |
| Część nr LOT-0002 | Zadanie nr 2 |
| Część nr LOT-0003 | Zadanie nr 3 |
| Część nr LOT-0004 | Zadanie nr 4 |
| Część nr LOT-0005 | Zadanie nr 5 |
| Część nr LOT-0006 | Zadanie nr 6 |
| Część nr LOT-0007 | Zadanie nr 7 |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Każdy Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć swą ofertę wadium w wysokości: 7) Dla Zadania 7: 75 000,00 zł PLN (słownie: siedemdziesiąt pięć tysięcy złotych 00/100) UWAGA! W przypadku składania oferty na więcej niż jedną część Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości będącej sumą kwot odpowiadających częściom na które składana jest oferta |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →