Świadczenie usług Inwestora Zastępczego oraz wielobranżowego Inspektora Nadzoru Inwestorskiego dla inwestycji dotyczącej przebudowy, rozbudowy i remontu budynku Teatru Polskiego w Poznaniu
Zamawiający Teatr Polski w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Świadczenie usług Inwestora Zastępczego oraz wielobranżowego Inspektora Nadzoru…”. Termin składania ofert upływa 30 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 30 września 2026, 10:0029d 2h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1184, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
28 sierpnia 2026
Termin ofert: 30 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 30 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 84 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Świadczenie usług Inwestora Zastępczego oraz wielobranżowego Inspektora Nadzoru Inwestorskiego dla inwestycji dotyczącej przebudowy, rozbudowy i remontu budynku Teatru Polskiego w….
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Teatr Polski w Poznaniu |
| Adres | ul. 27 grudnia 8/10, 61-737 Poznań |
| Region (NUTS) | PL415 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie usług Inwestora Zastępczego oraz wielobranżowego Inspektora Nadzoru Inwestorskiego dla inwestycji dotyczącej przebudowy, rozbudowy i remontu budynku Teatru Polskiego w Poznaniu |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71540000-5 - Usługi zarządzania budową |
| Dodatkowe kody CPV | 71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym; 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego; 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego; 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi; 71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane; 71318000-0 - Inżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjne; 71324000-5 - Usługi mierzenia ilości |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-30 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →