- Umowa zawartaCzęść 1EP-P Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa· Oława
- Umowa zawartaCzęść 2Meditech X-Ray· Komorniki
- Umowa zawartaCzęść 3Endoelektronik Sp. z o.o. Sp.k.· Brwinów
- Umowa zawartaCzęść 4CAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWA· Niemce
- Umowa zawartaCzęść 5EP-P Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa· Oława
- Umowa zawartaCzęść 6CAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWA· Niemce
- Umowa zawartaCzęść 7Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Nowy Tomyśl
- Umowa zawartaCzęść 8CAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWA· Niemce
- Umowa zawartaCzęść 9Meditech X-Ray· Komorniki
- Umowa zawartaCzęść 10EP-P Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa· Oława
- UnieważnionaCzęść 11
- Umowa zawartaCzęść 12ZARYS International sp. z o.o.· Zabrze
- UnieważnionaCzęść 13
- Umowa zawartaCzęść 14BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SPÓŁKA Z O.O.· Warszawa
- Umowa zawartaCzęść 15Varimed Sp. z o.o.· Wrocław
- Umowa zawartaCzęść 16ZARYS International sp. z o.o.· Zabrze
- UnieważnionaCzęść 17
- Umowa zawartaCzęść 18BOWA International Sp. z o.o. Sp. k.· Suchy Las
- Umowa zawartaCzęść 19Varimed Sp. z o.o.· Wrocław
- Umowa zawartaCzęść 20SUN-MED S.C.· Łódź
- Umowa zawartaCzęść 21Hammermed Medical Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.· Łódź
- Umowa zawartaCzęść 22OLYMPUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawa
- Umowa zawartaCzęść 23OLYMPUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawa
- Umowa zawartaCzęść 24OLYMPUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawa
- Umowa zawartaCzęść 25SUN-MED S.C.· Łódź
- Umowa zawartaCzęść 26Sonologistic· Zamość
- Umowa zawartaCzęść 27COMPLIMED Sp. z o.o.· Psary
- Umowa zawartaCzęść 28EP-P Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa· Oława
- Umowa zawartaCzęść 29OLYMPUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawa
- Umowa zawartaCzęść 30KD MEDICAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Czechowice-Dziedzice
- Umowa zawartaCzęść 31Erbe Polska Sp. z o.o· Warszawa
- Umowa zawartaCzęść 32ZARYS International sp. z o.o.· Zabrze
- Umowa zawartaCzęść 33Sonologistic· Zamość
- Umowa zawartaCzęść 34Meditech X-Ray· Komorniki
- Umowa zawartaCzęść 35CAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWA· Niemce
- Umowa zawartaCzęść 36Hammermed Medical Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.· Łódź
- Umowa zawartaCzęść 37Meditech X-Ray· Komorniki
- Umowa zawartaCzęść 38dr Piktel Medic@l Systems Sp. z o.o.· Białystok
- Umowa zawartaCzęść 39Varimed Sp. z o.o.· Wrocław
PNE.D.NP.30.26
Zamawiający Szpital Wojewódzki w Opolu Sp. z o. o. (Opole, Opolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „PNE.D.NP.30.26”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 803 670 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=626, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 czerwca 2026
Termin ofert: 3 lipca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
01 lipca 2026
Nowy termin: 10 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 375453-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 lipca 2026
Nowy termin: 15 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 452772-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
27 sierpnia 2026
17 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | PNE.D.NP.30.26 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | EP-P Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Oława (NIP: 9121874174) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 149 484 PLN |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | Meditech X-Ray, Komorniki (NIP: 7773289638) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 640 PLN |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Endoelektronik Sp. z o.o. Sp.k., Brwinów (NIP: 5342536491) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 14 000 PLN |
| Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | CAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Niemce (NIP: 5391503758) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 44 040 PLN |
| Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | EP-P Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Oława (NIP: 9121874174) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 9 440 PLN |
| Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca | CAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Niemce (NIP: 5391503758) |
| Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty | 5 000 PLN |
| Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca | Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Nowy Tomyśl (NIP: 7880008829) |
| Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty | 5 425 PLN |
| Część LOT-0007 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0008 – Wybrany wykonawca | CAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Niemce (NIP: 5391503758) |
| Część LOT-0008 – Wartość wybranej oferty | 160 200 PLN |
| Część LOT-0008 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0009 – Wybrany wykonawca | Meditech X-Ray, Komorniki (NIP: 7773289638) |
| Część LOT-0009 – Wartość wybranej oferty | 0 PLN |
| Część LOT-0009 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0010 – Wybrany wykonawca | EP-P Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Oława (NIP: 9121874174) |
| Część LOT-0010 – Wartość wybranej oferty | 14 170 PLN |
| Część LOT-0010 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0011 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0012 – Wybrany wykonawca | ZARYS International sp. z o.o., Zabrze (NIP: 6481997718) |
| Część LOT-0012 – Wartość wybranej oferty | 5 235 PLN |
| Część LOT-0012 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-10Z |
| Część LOT-0013 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0014 – Wybrany wykonawca | BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SPÓŁKA Z O.O., Warszawa (NIP: 5262110301) |
| Część LOT-0014 – Wartość wybranej oferty | 164 400 PLN |
| Część LOT-0014 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0015 – Wybrany wykonawca | Varimed Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8990202964) |
| Część LOT-0015 – Wartość wybranej oferty | 1 150 PLN |
| Część LOT-0015 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0016 – Wybrany wykonawca | ZARYS International sp. z o.o., Zabrze (NIP: 6481997718) |
| Część LOT-0016 – Wartość wybranej oferty | 8 500 PLN |
| Część LOT-0016 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-10Z |
| Część LOT-0017 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0018 – Wybrany wykonawca | BOWA International Sp. z o.o. Sp. k., Suchy Las (NIP: 7773104679) |
| Część LOT-0018 – Wartość wybranej oferty | 266 565 PLN |
| Część LOT-0018 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0019 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0019 – Wybrany wykonawca | Varimed Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8990202964) |
| Część LOT-0019 – Wartość wybranej oferty | 8 500 PLN |
| Część LOT-0019 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0020 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0020 – Wybrany wykonawca | SUN-MED S.C., Łódź (NIP: 7262653907) |
| Część LOT-0020 – Wartość wybranej oferty | 425 000 PLN |
| Część LOT-0020 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0021 – Wybrany wykonawca | Hammermed Medical Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A., Łódź (NIP: 7282800837) |
| Część LOT-0021 – Wartość wybranej oferty | 207 000 PLN |
| Część LOT-0021 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-10Z |
| Część LOT-0022 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0022 – Wybrany wykonawca | OLYMPUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa (NIP: 5221651738) |
| Część LOT-0022 – Wartość wybranej oferty | 72 000 PLN |
| Część LOT-0022 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-10Z |
| Część LOT-0023 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0023 – Wybrany wykonawca | OLYMPUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa (NIP: 5221651738) |
| Część LOT-0023 – Wartość wybranej oferty | 156 560 PLN |
| Część LOT-0023 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-10Z |
| Część LOT-0024 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0024 – Wybrany wykonawca | OLYMPUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa (NIP: 5221651738) |
| Część LOT-0024 – Wartość wybranej oferty | 59 000 PLN |
| Część LOT-0024 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-10Z |
| Część LOT-0025 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0025 – Wybrany wykonawca | SUN-MED S.C., Łódź (NIP: 7262653907) |
| Część LOT-0025 – Wartość wybranej oferty | 67 500 PLN |
| Część LOT-0025 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0026 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0026 – Wybrany wykonawca | Sonologistic, Zamość (NIP: 9222856433) |
| Część LOT-0026 – Wartość wybranej oferty | 75 550 PLN |
| Część LOT-0026 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0027 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0027 – Wybrany wykonawca | COMPLIMED Sp. z o.o., Psary (NIP: 8952266028) |
| Część LOT-0027 – Wartość wybranej oferty | 36 400 PLN |
| Część LOT-0027 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0028 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0028 – Wybrany wykonawca | EP-P Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Oława (NIP: 9121874174) |
| Część LOT-0028 – Wartość wybranej oferty | 1 540 PLN |
| Część LOT-0028 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0029 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0029 – Wybrany wykonawca | OLYMPUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa (NIP: 5221651738) |
| Część LOT-0029 – Wartość wybranej oferty | 207 910 PLN |
| Część LOT-0029 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-10Z |
| Część LOT-0030 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0030 – Wybrany wykonawca | KD MEDICAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Czechowice-Dziedzice (NIP: 7010272502) |
| Część LOT-0030 – Wartość wybranej oferty | 29 700 PLN |
| Część LOT-0030 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0031 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0031 – Wybrany wykonawca | Erbe Polska Sp. z o.o, Warszawa (NIP: 5210085040) |
| Część LOT-0031 – Wartość wybranej oferty | 66 476 PLN |
| Część LOT-0031 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0032 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0032 – Wybrany wykonawca | ZARYS International sp. z o.o., Zabrze (NIP: 6481997718) |
| Część LOT-0032 – Wartość wybranej oferty | 15 040 PLN |
| Część LOT-0032 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-10Z |
| Część LOT-0033 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0033 – Wybrany wykonawca | Sonologistic, Zamość (NIP: 9222856433) |
| Część LOT-0033 – Wartość wybranej oferty | 47 388 PLN |
| Część LOT-0033 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0034 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0034 – Wybrany wykonawca | Meditech X-Ray, Komorniki (NIP: 7773289638) |
| Część LOT-0034 – Wartość wybranej oferty | 28 920 PLN |
| Część LOT-0034 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0035 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0035 – Wybrany wykonawca | CAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Niemce (NIP: 5391503758) |
| Część LOT-0035 – Wartość wybranej oferty | 2 720 PLN |
| Część LOT-0035 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0036 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0036 – Wybrany wykonawca | Hammermed Medical Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A., Łódź (NIP: 7282800837) |
| Część LOT-0036 – Wartość wybranej oferty | 35 000 PLN |
| Część LOT-0036 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0037 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0037 – Wybrany wykonawca | Meditech X-Ray, Komorniki (NIP: 7773289638) |
| Część LOT-0037 – Wartość wybranej oferty | 10 560 PLN |
| Część LOT-0037 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0038 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0038 – Wybrany wykonawca | dr Piktel Medic@l Systems Sp. z o.o., Białystok (NIP: 5422962824) |
| Część LOT-0038 – Wartość wybranej oferty | 28 426 PLN |
| Część LOT-0038 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
| Część LOT-0039 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0039 – Wybrany wykonawca | Varimed Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8990202964) |
| Część LOT-0039 – Wartość wybranej oferty | 64 800 PLN |
| Część LOT-0039 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-05Z |
Informacje dodatkowe
- 1)będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo:
a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego,
b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego,
c) o którym mowa w art. 228–230a, art. 250a Kodeksu karnego lub w art. 46 lub art. 48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie,
d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego,
e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa,
f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296–307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270–277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe,
h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej– lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego - 2)jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki współce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza współce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1;
- 3)wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności;
- 4)wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne;
- 5)jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie;
- 6)jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1 i 2 Pzp, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia,
- 7)w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on winnej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury.8.2. W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania i spełniania warunków udziału
w postępowaniu Zamawiający żąda dołączenia do Formularza ofertowego (Załącznik nr 3 do SWZ) i Formularza cenowego (Załącznik nr 2 do SWZ): - 1)Aktualnego na dzień składania ofert oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy pzp - Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie JEDZ składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie to musi potwierdzać spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia w zakresie, w którym każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia. Wykonawca, który powołuje się na zasoby innych podmiotów, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz odpowiednio spełnienia warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim powołuje się na ich zasoby, składa także oświadczenie JEDZ dotyczące tych podmiotów, podpisane przez osoby uprawnione do reprezentacji tych podmiotów,
- 2)Oświadczenie dotyczące przesłanek wskazanych w art. 5k ust. 1 rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego składane na podst. art. 125 ust. 1 ustawy Pzp zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ,
- 3)OŚWIADCZENIA PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO ZASOBY zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ oraz Załącznik nr 4 do SWZ (jeżeli dotyczy). Wykonawca, który powołuje się na zasoby innych podmiotów, w celu wykazania braku istnienia podstaw wykluczenia oraz odpowiednio spełnienia warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim powołuje się na ich zasoby, składa także oświadczenie Podmiotu/-ów udostępniającego/-ych zasoby, podpisane przez osoby uprawnione do reprezentacji tego/tych podmiotów zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ
- 4)ZASTRZEŻENIE nieudostępniania informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ (jeżeli dotyczy). Jeżeli Wykonawca zastrzega niejawność informacji przekazywanych Zamawiającemu w toku postępowania, na podstawie art. 18 ust. 3 ustawy Pzp zobowiązany jest, wraz z przekazaniem takich informacji wykazać, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Niedochowanie należytej staranności poprzez niepodjęcie niezbędnych działań w celu zachowania poufności informacji mających stanowić tajemnicę przedsiębiorstwa oraz brak wykazania, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa skutkuje jawnością informacji,
- 5)Pełnomocnictwo (jeżeli dotyczy). Również Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustalają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, składając stosowne pełnomocnictwo wraz z ofertą
W terminie składania ofert Wykonawca dostarczy nw. przedmiotowe środki dowodowe:
1) Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia np. certyfikaty, katalogi, prospekty lub karty charakterystyki (w języku polskim) oferowanego przedmiotu zamówienia stanowiące potwierdzenie spełnienia wymogów (m.in. parametrów , cech asortymentu, itd.) określonych w SWZ. Dokumenty muszą być opisane: „dot. Zadania nr …… poz……” . Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia przedmiotowych dokumentów w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej Zamawiającego z zastrzeżeniem, aby do każdej z pozycji odpowiedniego zadania częściowego Wykonawca utworzył i przekazał wraz z ofertą odrębny plik z nazwą zadania i numerem pozycji, której dotyczą dokumenty. – jeżeli jest to niezbędne do potwierdzenia zgodności zaoferowanego asortymentu z opisem przedmiotu zamówienia określonym w SWZ.
Zamawiający dopuszcza uzupełnienia przedmiotowych środków określonych w SWZ
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.