Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 592345-2024Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, usług recepcyjnych oraz usług z zakresu drobnych napraw w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku

Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) prowadził postępowanie „Świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, usług recepcyjnych oraz…”. Termin składania ofert minął 8 listopada 2024, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Izba Administracji Skarbowej w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 29 października 2024
Termin składania ofert
8 listopada 2024, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 553 000 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku

Miejscowość

Białystok

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, usług recepcyjnych oraz usług z zakresu drobnych napraw w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku

Główny Kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

Część nr LOT-0001

Świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, usług recepcyjnych oraz usług z zakresu drobnych napraw w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku

Część nr LOT-0002

Świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, usług recepcyjnych oraz usług z zakresu drobnych napraw w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku

Część nr LOT-0003

Świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, usług recepcyjnych oraz usług z zakresu drobnych napraw w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku

Część nr LOT-0004

Świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, usług recepcyjnych oraz usług z zakresu drobnych napraw w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Dokumentacja przedmiotowego postępowania dostępna jest pod adresem

https://iasbialystok.ezamawiajacy.pl 2. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Wykonawca nie jest zobowiązany złożyć wraz Ofertą oświadczenia o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). Zamawiający będzie żądał złożenia tego oświadczenia wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. 4. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α, w takim przypadku Wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2024, poz. 507) oraz w art. 1 pkt 23 (art. 5k) rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1). 7. Na ofertę składają się następujące dokumenty:1) formularz ofertowy (załącznik nr 2 do SWZ) 2) formularz cenowy (odpowiedni załącznik nr 2a-2d do SWZ) 3) pełnomocnictwo (jeśli dotyczy) lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (np. umowa o współdziałaniu). Pełnomocnik może być ustanowiony do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy. 4) pełnomocnictwo (jeśli dotyczy) lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby do złożenia oferty względnie do podpisania podmiotowych środków dowodowych lub innych oświadczeń i dokumentów składanych wraz z ofertą, Jeżeli przedsiębiorca udzielił pełnomocnictwa i zgłosił informację o jego udzieleniu we wniosku o wpis do CEIDG – ujawnienie w ewidencji bez wskazanego zakresu pełnomocnictwa nie tworzy, w przypadku zamówień publicznych, prawa do reprezentowania Wykonawcy. 5) zobowiązanie (załącznik nr 8 do SWZ jeśli dotyczy) wymagane postanowieniami Rozdziału X ust. 3 SWZ, w przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu wraz z pełnomocnictwami 8. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona zobowiązany jest do złożenia: 1) JEDZ 2) podmiotowych środków dowodowych: a) informację z Krajowego Rejestru Karnego b) oświadczenia o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej - załącznik nr 5 do SWZ c) oświadczenia, że nie podlega wykluczeniu z postępowania - załącznik nr 3 do SWZ d) oświadczenia o aktualności informacji - załącznik nr 9 do SWZ e) dokumentu potwierdzającego, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej f) wykazu usług - załącznik nr 6 do SWZ g) oświadczenia o dysponowaniu pracownikami - załącznik nr 7 do SWZ 9. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 10.Informacja w zakresie RODO - rozdział XXV SWZ.

Szczegółowe warunki opisano w projektowanych postanowieniach umowy.
Szczegółowe warunki opisano w projektowanych postanowieniach umowy.
Szczegółowe warunki opisano w projektowanych postanowieniach umowy.
Szczegółowe warunki opisano w projektowanych postanowieniach umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90910000-9Usługi sprzątania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
553 000 zł
Próbka: 144 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 398 zł1 461 462 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 235 063 zł
Źródło próbki
CPV 90910000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 398 zł
Mediana
553 000 zł
Górny kwartyl
1 461 462 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Krajowa Izba Odwoławcza

Wyrok KIO w sprawie tego przetargu

W tym postępowaniu wykonawcy złożyli odwołania do KIO. Zobacz, jak Izba rozstrzygnęła sprawę.

Zobacz wszystkie wyroki KIO →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 08.11.2024, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90910000-9 - Usługi sprzątania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.