Dostawa wyrobów medycznych - 90/PN/2025
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o. (Słupsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wyrobów medycznych - 90/PN/2025”, wybierając ofertę wykonawcy SINMED Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 178 150 zł.
- Cena wybranej oferty
- 178 150 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2648, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 września 2025
Termin ofert: 23 października 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
09 grudnia 2025
4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
10 grudnia 2025
14 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
10 grudnia 2025
10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
27 stycznia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy SINMED Sp. z o.o. (Przyszowice).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 178 150,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o. |
| Miejscowość | Słupsk |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa wyrobów medycznych - 90/PN/2025 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33141000 |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 5 544 383 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.