Sukcesywna dostawa chlorku poliglinu
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa chlorku poliglinu”, wybierając ofertę wykonawcy Kemipol Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 2 805 876 zł.
- Cena wybranej oferty
- 2 805 876 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=64, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 maja 2025
Termin ofert: 24 czerwca 2025 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
10 września 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Kemipol Sp. z o.o. (Police).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 805 876,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. |
| Miejscowość | Rzeszów |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Sukcesywna dostawa chlorku poliglinu |
| Główny Kod CPV | 24312123-2 - Chlorek poliglinowy |
| Część nr LOT-0001 | Sukcesywna dostawa chlorku poliglinu |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →