Budowa pawilonu dla poradni Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej w celu poprawy jakości i dostępności do świadczeń zdrowotnych w poradniach AOS oraz odciążenia lecznictwa szpitalnego w formule zaprojektuj i wybuduj
Zamawiający Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Gorzów Wielkopolski, Lubuskie) prowadzi postępowanie „Budowa pawilonu dla poradni Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej w celu poprawy jakości…”. Termin składania ofert upływa 30 września 2026, 09:00. Wadium: 1 500 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
- Wadium
- 1 500 000 zł
- Termin składania ofert
- 30 września 2026, 09:0027d 8h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2132, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,2 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
27 sierpnia 2026
Termin ofert: 30 września 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa pawilonu dla poradni Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej w formule zaprojektuj i wybuduj.
- 2
ZakresZakres obejmuje roboty budowlane, projektowanie architektoniczne oraz powiązane roboty instalacyjne, wykończeniowe, rozbiórkowe i nadzór nad robotami.
- 3
ZakresZamówienie nie jest podzielone na części, a czas trwania umowy wynosi 24 miesięcy.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 8,6 ofert na postępowanie przy 27 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| REGON | 211228381 |
| Adres | ul. Dekerta 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Region (NUTS) | PL431 – Lubuskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Budowa pawilonu dla poradni Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej w celu poprawy jakości i dostępności do świadczeń zdrowotnych w poradniach AOS oraz odciążenia lecznictwa szpitalnego w formule zaprojektuj i wybuduj |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| Dodatkowe kody CPV | 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości: 1 500 000,00 zł (słownie: jeden milion pięćset tysięcy złotych 00/100). 2. Wadium może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: - pieniądzu, - gwarancjach bankowych, - gwarancjach ubezpieczeniowych - poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2024 r. poz. 419). 3. Zasady zwrotu oraz okoliczności zatrzymania wadium określa art. 98 ustawy Prawo zamówień publicznych. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-30 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.