- Umowa zawartaCzęść 4Diahem· BulachCena wybranej oferty849 912 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 7Imogena· PoznańCena wybranej oferty18 898 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10Grażyna Konecka DIAG-MED w spadku· RaszynCena wybranej oferty47 386 zł2 oferty
- UnieważnionaCzęść 17
- Umowa zawartaCzęść 12Argenta· PoznańCena wybranej oferty6840 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 13Argenta· PoznańCena wybranej oferty132 914 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 14bioMérieux· PoznańCena wybranej oferty182 697 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 15Argenta· PoznańCena wybranej oferty2388 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 16Argenta· PoznańCena wybranej oferty11 685 zł5 ofert
Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów ZP-0516-2026 - Ilość zadań 14
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze (Chęciny, Świętokrzyskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów ZP-0516-2026 - Ilość…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 1 252 719 zł. Złożono 16 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 1 252 719 zł
- Liczba ofert
- 16 ofertłącznie, 9 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1108, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
01 kwietnia 2026
Termin ofert: 4 maja 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 kwietnia 2026
Nowy termin: 5 maja 2026 11:00Zmienia wersję 226592-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
15 lipca 2026
15 ofert4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
27 sierpnia 2026
16 ofert5 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 16 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze |
| NIP | 9591289964 |
| Adres | ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny |
| Region (NUTS) | PL721 – Świętokrzyskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów ZP-0516-2026 - Ilość zadań 14 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | Diahem, Bulach (NIP: 5262960910) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 849 912 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca | Imogena, Poznań |
| Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty | 18 898 PLN |
| Część LOT-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0010 – Wybrany wykonawca | Grażyna Konecka DIAG-MED w spadku, Raszyn (NIP: 5341000682) |
| Część LOT-0010 – Wartość wybranej oferty | 47 386 PLN |
| Część LOT-0010 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0017 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0012 – Wybrany wykonawca | Argenta, Poznań (NIP: 7811011656) |
| Część LOT-0012 – Wartość wybranej oferty | 6 840 PLN |
| Część LOT-0012 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0013 – Wybrany wykonawca | Argenta, Poznań (NIP: 7811011656) |
| Część LOT-0013 – Wartość wybranej oferty | 132 914 PLN |
| Część LOT-0013 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0014 – Wybrany wykonawca | bioMérieux, Poznań (NIP: 5270203342) |
| Część LOT-0014 – Wartość wybranej oferty | 182 697 PLN |
| Część LOT-0014 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0015 – Wybrany wykonawca | Argenta, Poznań (NIP: 7811011656) |
| Część LOT-0015 – Wartość wybranej oferty | 2 388 PLN |
| Część LOT-0015 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0016 – Wybrany wykonawca | Argenta, Poznań (NIP: 7811011656) |
| Część LOT-0016 – Wartość wybranej oferty | 11 685 PLN |
| Część LOT-0016 – Liczba złożonych ofert | 5 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.