AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Usługa odbioru (transportu) asortymentu stanowiącego odpady i jego zagospodarowania (unieszkodliwienia)

Zamawiający Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Usługa odbioru (transportu) asortymentu stanowiącego odpady i jego zagospodarowania…”. Termin składania ofert upływa 28 września 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Rządowa Agencja Rezerw StrategicznychWarszawa, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
28 września 2026, 10:00
25d 9h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 709 934 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    27 sierpnia 2026

    Termin ofert: 28 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania albo unieszkodliwienia odpadów w ilości do 164 151,05 kg, w 5 zadaniach obejmujących odpady różnych kodów, w tym 15 02 03, 16 09 03*, 16 03 04, 16 02 14, 16 06 04 i produkty lecznicze 18 01 09.

  • 2

    ZakresZadanie nr 1 obejmuje do 146 228,55 kg, zadanie nr 2 do 14 500,00 kg, zadanie nr 3 do 2 725,00 kg, zadanie nr 4 do 97,00 kg, a zadanie nr 5 do 600,50 kg.

  • 3

    ZakresWykonawca składa ofertę na zadania, które wybiera, a zamawiający oczekuje rozliczeń miesięcznych na podstawie faktury VAT wystawionej w KSeF.

Kontekst Atlasu

  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 11,9 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 22% miało jedną ofertę.
  • W tej branży w województwie mazowieckim konkurencja jest większa niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 4,9 ofert, wobec 3,2 średnio w Polsce.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych

REGON

012199305

Adres

ul. Stawki 2B, 00-193 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Usługa odbioru (transportu) asortymentu stanowiącego odpady i jego zagospodarowania (unieszkodliwienia)

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Dodatkowe kody CPV

90512000-9 - Usługi transportu odpadów; 90513300-9 - Usługi spalania odpadów; 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami; 90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-28 10:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 709 934 zł
Próbka: 156 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
498 750 zł4 603 399 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 104 649 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
498 750 zł
Mediana
1 709 934 zł
Górny kwartyl
4 603 399 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 28.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 - Usługi związane z odpadami. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.