Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę przewodu wodociągowego w ul. Odsieczy Wiednia i ul. Odrodzenia odc. Odsieczy Wiednia – Szoferska na terenie dzielnicy Wawer w Warszawie.
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę przewodu wodociągowego w ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy MARKO BIS Wanda Markowska. Cena wybranej oferty: 58 000 zł. Złożono 4 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 58 000 zł
- Liczba ofert
- 4 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3300, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 maja 2026
Termin ofert: 23 czerwca 2026 10:45Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
27 sierpnia 2026
4 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy MARKO BIS Wanda Markowska (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 58 000,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. |
| NIP | 5250005662 |
| Adres | P. Starynkiewicza 5, 02-015 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę przewodu wodociągowego w ul. Odsieczy Wiednia i ul. Odrodzenia odc. Odsieczy Wiednia – Szoferska na terenie dzielnicy Wawer w Warszawie. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | MARKO BIS Wanda Markowska, Warszawa (NIP: 5221607275) |
| Wartość wybranej oferty | 58 000 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 4 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-07-09+02:00 |
Informacje dodatkowe
Przedmiotowe zamówienie jest częścią większego zamówienia udzielanego w częściach. Każda część stanowi przedmiot odrębnego postępowania w ramach zamówienia udzielanego w częściach. Wartość części zamówienia nie przekracza kwoty określonej w przepisach, do których odsyła art. 3 ust. 1 ustawy Pzp. Wartość całości zamówienia przekracza kwotę określoną w przepisach, do których odsyła art. 3 ust. 1 ustawy Pzp.
szczegółowe określenie terminu realizacji zamówienia znajduje się w projekcie umowy
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.