Dostawa odczynników i mat. eksploatacyjnych wraz z dzierżawą sprzętu dla Pracowni Immunohistochemii i Technik Specjalnych Zakładu Patomorfologii Nowotworów.
Zamawiający Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa odczynników i mat. eksploatacyjnych wraz z dzierżawą sprzętu dla Pracowni…”. Termin składania ofert upływa 25 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 25 września 2026, 10:0022d 3h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 401 575 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
26 sierpnia 2026
Termin ofert: 25 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 25 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 36 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa odczynników i mat. eksploatacyjnych wraz z dzierżawą sprzętu dla Pracowni Immunohistochemii i Technik Specjalnych Zakładu Patomorfologii Nowotworów.
Kontekst Atlasu
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 22 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 8 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 7 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy |
| NIP | 5250008057 |
| Adres | ul. W. K. Roentgena 5, 02-781 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa odczynników i mat. eksploatacyjnych wraz z dzierżawą sprzętu dla Pracowni Immunohistochemii i Technik Specjalnych Zakładu Patomorfologii Nowotworów. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33696000-5 - Odczynniki i środki kontrastowe |
| Dodatkowe kody CPV | 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne; 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne; 38434000-6 - Analizatory |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, art. 109 ust.1 pkt 1 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp
- art.108 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
- art. 108 ust. 1pkt 5 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- art.108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-25 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.