Dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych wraz z dzierżawą systemu ich mocowania lub użyczeniem na czas niezbędny do przeprowadzenia zabiegu systemu urządzeń i instrumentarium do wykonania zabiegów ortopedycznych
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie (Kościan, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych wraz z dzierżawą systemu ich mocowania lub…”. Termin składania ofert upływa 25 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 25 września 2026, 10:0024d 2h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 685 762 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2290, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
26 sierpnia 2026
Termin ofert: 25 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 25 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 12 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych wraz z dzierżawą systemu ich mocowania lub użyczeniem na czas niezbędny do przeprowadzenia zabiegu systemu urządzeń i instrumentarium….
Kontekst Atlasu
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 66% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 2,1 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie |
| NIP | 6981578284 |
| Adres | Szpitalna 7, 64-000 Kościan |
| Region (NUTS) | PL417 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych wraz z dzierżawą systemu ich mocowania lub użyczeniem na czas niezbędny do przeprowadzenia zabiegu systemu urządzeń i instrumentarium do wykonania zabiegów ortopedycznych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33141700-7 - Wyroby ortopedyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-25 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
60 dni od otrzymania poprawnie zredagowanej faktury
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).