Dostawa urządzeń sieciowych
Zamawiający Uniwersytet Śląski w Katowicach (Katowice, Śląskie) prowadzi postępowanie „Dostawa urządzeń sieciowych”. Termin składania ofert upływa 25 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 25 września 2026, 10:0024d 7h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=216, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
26 sierpnia 2026
Termin ofert: 25 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 25 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 42 dni.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa urządzeń sieciowych.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał NETKOM Przemysław Rafałowski.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Śląski w Katowicach |
| NIP | 6340197134 |
| Adres | ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa urządzeń sieciowych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 32420000-3 - Urządzenia sieciowe |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 108 ust. 1 pkt. 6 ustawy Pzp Zamawiający dokona weryfikacji na podstawie oświadczenia Wykonawcy składanego na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia.
- art. 108 ust. 1 pkt. 1 i pkt. 2 ustawy Pzp Zamawiający dokona weryfikacji na podstawie oświadczenia Wykonawcy składanego na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia.
- art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. h i pkt. 2 ustawy Pzp Zamawiający dokona weryfikacji na podstawie oświadczenia Wykonawcy składanego na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia.
- 1) art. 108 ust. 1 pkt. 1, 4, ustawy Pzp Zamawiający dokona weryfikacji na podstawie oświadczenia Wykonawcy składanego na formularzu JEDZ 2) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochroni
- art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp Zamawiający dokona weryfikacji na podstawie oświadczenia Wykonawcy składanego na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia
- art. 108 ust. 1 pkt. 1 i pkt. 2 ustawy Pzp . Zamawiający dokona weryfikacji na podstawie oświadczenia Wykonawcy składanego na formularzu JEDZ
- art. 108 ust. 1 pkt. 1 i pkt. 2 ustawy Pzp. Zamawiający dokona weryfikacji na podstawie oświadczenia Wykonawcy składanego na formularzu JEDZ
- art. 109 ust. 1 pkt.7 ustawy Pzp. Zamawiający dokona weryfikacji na podstawie oświadczenia Wykonawcy składanego na formularzu JEDZ.
- art. 109 ust. 1 pkt.5 ustawy Pzp Zamawiający dokona weryfikacji na podstawie oświadczenia Wykonawcy składanego na formularzu JEDZ.
- art. 108 ust. 1 pkt.3 ustawy Pzp Zamawiający dokona weryfikacji na podstawie oświadczenia Wykonawcy składanego na formularzu JEDZ.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-25 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.