Usługa konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Gmachu Samochodów i Ciągników WSiMR
Zamawiający Politechnika Warszawska (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Gmachu Samochodów i…”, wybierając ofertę wykonawcy MP-Media Sabina Staruch. Cena wybranej oferty: 120 196 zł. Złożono 5 ofert.
- Cena wybranej oferty
- 120 196 zł
- Liczba ofert
- 5 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1484, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 maja 2026
Termin ofert: 1 lipca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
26 sierpnia 2026
5 ofert1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy MP-Media Sabina Staruch (Zgierz).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 120 196,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Politechnika Warszawska |
| NIP | 5250005834 |
| Adres | ul. Narbutta 84, 02-524 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Gmachu Samochodów i Ciągników WSiMR |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | MP-Media Sabina Staruch, Zgierz (NIP: 8661589560) |
| Wartość wybranej oferty | 120 196 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 5 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-08-12+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.