ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA BUDOWIE ZAKŁADU OPIEKUŃCZO-LECZNICZEGO WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ NA DZIAŁCE NR 52/23, OBRĘB [0010], GMINA-M. TCZEW, POWIAT TCZEWSKI.
Zamawiający Tczewskie S.A. (Tczew, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA BUDOWIE ZAKŁADU OPIEKUŃCZO-LECZNICZEGO WRAZ Z…”, wybierając ofertę wykonawcy Texom S.A. Cena wybranej oferty: 28 643 099 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 28 643 099 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3967, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 maja 2026
Termin ofert: 15 czerwca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
26 sierpnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Texom S.A. (KRAKÓW).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 28 643 098,99 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | SZPITALE TCZEWSKIE SPÓŁKA AKCYJNA |
| NIP | 5932526795 |
| Adres | ul. 30-go Stycznia 57/58, 83-110 Tczew |
| Region (NUTS) | PL634 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA BUDOWIE ZAKŁADU OPIEKUŃCZO-LECZNICZEGO WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ NA DZIAŁCE NR 52/23, OBRĘB [0010], GMINA-M. TCZEW, POWIAT TCZEWSKI. |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | TEXOM SPÓŁKA AKCYJNA, KRAKÓW (NIP: 8133680794) |
| Wartość wybranej oferty | 28 643 099 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 3 |
Informacje dodatkowe
Zamawiajacy przewiduje możliwość zastosowania przesłanki określonej w art. 257, pkt 1) pzp, tj. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia niniejszego postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części niniejszego zamówienia nie zostaną mu przyznane w ramach oferowanego przez Pomorski Fundusz Rozwoju, Produktu Finansowego – Pożyczka Strategiczna dla Pomorza, na pokrycie wydatków dotyczących zadania planowanego do realizacji przez Wnioskodawcę (Zamawiającego) w ramach niniejszego postępowania.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.