AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Kompleksowe świadczenie usług pralniczych dla Stołecznego Centrum Opiekuńczo- Leczniczego Sp. z o.o.

Zamawiający Stołeczne Centrum Opiekuńczo-Lecznicze Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Kompleksowe świadczenie usług pralniczych dla Stołecznego Centrum Opiekuńczo- Leczniczego…”. Termin składania ofert upływa 28 września 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Stołeczne Centrum Opiekuńczo-Lecznicze Sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 26 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
28 września 2026, 10:00
24d 18h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 597 600 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    26 sierpnia 2026

    Termin ofert: 28 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 28 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 12 miesięcy.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Kompleksowe świadczenie usług pralniczych dla Stołecznego Centrum Opiekuńczo- Leczniczego Sp. z o.o.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2021, 2022 i 2024. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2024) wygrał PPHU A’TU SERVICE S.C.
  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 6 orzeczeń KIO; w 2 sprawach odwołanie oddalono. Dla skali: 65 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Stołeczne Centrum Opiekuńczo-Lecznicze Sp. z o.o.

NIP

5242758370

Adres

ul. Mehoffera 72/74, 03-131 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Kompleksowe świadczenie usług pralniczych dla Stołecznego Centrum Opiekuńczo- Leczniczego Sp. z o.o.

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho

Dodatkowe kody CPV

98311000-6 - Usługi odbierania prania; 98315000-4 - Usługi prasowania

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-28 10:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

98310000-9Usługi prania i czyszczenia na such…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
597 600 zł
Próbka: 31 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
266 070 zł1 024 228 zł
Rozstęp międzykwartylowy
758 158 zł
Źródło próbki
CPV 98310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
266 070 zł
Mediana
597 600 zł
Górny kwartyl
1 024 228 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2024wygrał(a): PPHU A’TU SERVICE S.C.3,4 mln złoferty b.d.wynik →
  2. 2022wygrał(a): PPHU Atu Service S.C.wartość b.d.4 ofertywynik →
  3. 2021wygrał(a): CITONET Sp. z o.o.713 tys. zł2 ofertywynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 28.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Stołeczne Centrum Opiekuńczo-Lecznicze Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.