Dostawa macierzy dyskowej NVMe klasy Enterprise wraz z integracją z posiadanym środowiskiem
Zamawiający Ministerstwo Sprawiedliwości Centralny Zarząd Służby Więziennej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa macierzy dyskowej NVMe klasy Enterprise wraz z integracją z posiadanym…”, wybierając ofertę wykonawcy Levelite Prosta S.A. Cena wybranej oferty: 2 300 000 zł.
- Cena wybranej oferty
- 2 300 000 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1865, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 czerwca 2026
Termin ofert: 17 lipca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
26 sierpnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Levelite Prosta S.A. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 300 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem