Rozbudowa infrastruktury kopii ruchu sieciowego wraz ze wsparciem
Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Rozbudowa infrastruktury kopii ruchu sieciowego wraz ze wsparciem”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 11:00. Wadium: 170 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
- Wadium
- 170 000 zł
- Termin składania ofert
- 8 września 2026, 11:004d 23h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=712, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 czerwca 2026
Termin ofert: 16 lipca 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 czerwca 2026
Nowy termin: 17 lipca 2026 11:00Zmienia wersję 412237-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 lipca 2026
Nowy termin: 30 lipca 2026 11:00Zmienia wersję 437910-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 lipca 2026
Nowy termin: 6 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 465750-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 sierpnia 2026
Nowy termin: 17 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 506990-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 sierpnia 2026
Nowy termin: 31 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 534815-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
26 sierpnia 2026
Nowy termin: 8 września 2026 11:00Zmienia wersję 555136-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 8 września 2026 roku o godzinie 11:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 39 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Rozbudowa infrastruktury kopii ruchu sieciowego wraz ze wsparciem.
- 5
RyzykoWadium: 170 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2026 r. wygrał Integrated Solutions Sp. z o.o.
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 11,9 ofert na postępowanie przy 295 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zakład Ubezpieczeń Społecznych |
| REGON | 521301728 |
| Adres | ul. Szamocka 3,5, 01-748 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Rozbudowa infrastruktury kopii ruchu sieciowego wraz ze wsparciem |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 32420000-3 - Urządzenia sieciowe |
| Dodatkowe kody CPV | 32422000-7 - Elementy składowe sieci; 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca składający ofertę jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości 170 000,00 zł. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-08 11:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.