Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 553683-2026Zobacz poprzednią wersję
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa, montaż i uruchomienie oprogramowania (symulatora) VR do nauki anatomii człowieka

Zamawiający Akademia Nauk Stosowanych im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie Uczelnia Państwowa (Gniezno, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Dostawa, montaż i uruchomienie oprogramowania (symulatora) VR do nauki anatomii człowieka”. Termin składania ofert upływa 22 września 2026, 10:00.

Otwórz na TED

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
22 września 2026, 10:00
18d 22h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 22 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 30 dni.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa, montaż i uruchomienie oprogramowania (symulatora) VR do nauki anatomii człowieka.

Kontekst Atlasu

  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 37% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).
  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 1,9 oferty na postępowanie przy 26 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 46% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Akademia Nauk Stosowanych im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie Uczelnia Państwowa

NIP

7842273794

Adres

ul. Wrzesińska 43-55, 62-200 Gniezno

Region (NUTS)

PL414 – Wielkopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa, montaż i uruchomienie oprogramowania (symulatora) VR do nauki anatomii człowieka

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Dodatkowe kody CPV

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe; 48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego; 33735000-1 - Gogle

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-22 10:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 178 zł
Próbka: 174 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
253 774 zł1 528 513 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 739 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
253 774 zł
Mediana
515 178 zł
Górny kwartyl
1 528 513 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 22.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Akademia Nauk Stosowanych im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie Uczelnia Państwowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gniezno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.