Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
GARDENWORK Sp. z o.o,· Kraków
Cena wybranej oferty
1 898 850 zł
Umowa zawarta
2 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Pielęgnacja drzew, wykonanie cięć oraz montaż wiązań w koronach drzew

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa w ramach którego działa Zarząd Zieleni m.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Pielęgnacja drzew, wykonanie cięć oraz montaż wiązań w koronach drzew”, wybierając ofertę wykonawcy GARDENWORK Sp. z o.o,. Cena wybranej oferty: 1 898 850 zł. Złożono 1 ofertę.

Cena wybranej oferty
1 898 850 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,7 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GARDENWORK Sp. z o.o (Kraków).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 898 850,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa w ramach którego działa Zarząd Zieleni m.st. Warszawy

NIP

5252248481

Adres

ul. Hoża 13 a, 00-528 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Pielęgnacja drzew, wykonanie cięć oraz montaż wiązań w koronach drzew

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

Dodatkowe kody CPV

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Wybrany wykonawca

GARDENWORK Sp. z o.o,, Kraków (NIP: 6783195186)

Wartość wybranej oferty

1 898 850 PLN

Liczba złożonych ofert

1

Data wyboru wykonawcy

2026-07-02+02:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77211500-7Usługi pielęgnacji drzew
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
363 184 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
220 054 zł723 579 zł
Rozstęp międzykwartylowy
503 525 zł
Źródło próbki
CPV 77211· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
220 054 zł
Mediana
363 184 zł
Górny kwartyl
723 579 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Stołeczne Warszawa w ramach którego działa Zarząd Zieleni m.st. Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 898 850 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GARDENWORK Sp. z o.o, (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.