Usuwanie drzew i krzewów w obszarze Natura 2000 Wielki Łęg Obrzański PLB300004.
Zamawiający Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Usuwanie drzew i krzewów w obszarze Natura 2000 Wielki Łęg Obrzański PLB300004”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 21 września 2026, 10:0020d 3h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1239, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
25 sierpnia 2026
Termin ofert: 21 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 21 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 2 miesiące.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Usuwanie drzew i krzewów w obszarze Natura 2000 Wielki Łęg Obrzański PLB300004.
Kontekst Atlasu
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 46% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 2,7 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Poznaniu |
| NIP | 7781459285 |
| Adres | ul. Tadeusza Kościuszki 57, 61-891 Poznań |
| Region (NUTS) | PL415 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usuwanie drzew i krzewów w obszarze Natura 2000 Wielki Łęg Obrzański PLB300004. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90710000-7 - Zarządzanie środowiskiem naturalnym |
| Dodatkowe kody CPV | 45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu; 77211400-6 - Usługi wycinania drzew |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-21 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →