AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Cyfryzacja i informatyzacja materiałów powiatowego zasobu goedezyjnego i kartograficznego wraz z opracowaniem dokumentów elektronicznych i zasileniem systemów teleinformatycznych właściwych Powiatów,

Zamawiający Związek Powiatów Lubuskich (Zielona Góra, Lubuskie) prowadzi postępowanie „Cyfryzacja i informatyzacja materiałów powiatowego zasobu goedezyjnego i kartograficznego…”. Termin składania ofert upływa 25 września 2026, 07:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Związek Powiatów LubuskichZielona Góra, Lubuskieopublikowano 25 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
25 września 2026, 07:00
23d 22h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    25 sierpnia 2026

    Termin ofert: 25 września 2026 07:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 25 września 2026 roku o godzinie 07:00.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 6 miesięcy.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Cyfryzacja i informatyzacja materiałów powiatowego zasobu goedezyjnego i kartograficznego wraz z opracowaniem dokumentów elektronicznych i zasileniem systemów teleinformatycznych….

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 5,4 ofert na postępowanie przy 232 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

ZWIĄZEK POWIATÓW LUBUSKICH

NIP

9271935888

Adres

ul. ul. Podgórna 5, 65-057 Zielona Góra

Region (NUTS)

PL432 – Lubuskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Cyfryzacja i informatyzacja materiałów powiatowego zasobu goedezyjnego i kartograficznego wraz z opracowaniem dokumentów elektronicznych i zasileniem systemów teleinformatycznych właściwych Powiatów,

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-25 07:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72310000-1Usługi przetwarzania danych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 25.09.2026, 07:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Związek Powiatów Lubuskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zielona Góra.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72310000-1 - Usługi przetwarzania danych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.